Maisto ruošimo indų rinkinys, 12 dalių, nerūdijantis plienas Free shipping

Maisto ruošimo indų rinkinys, 12 dalių, nerūdijantis plienas

Šis 12 dalių varpelio formos HI maisto ruošimo indų rinkinys be užapvalintų kraštų yra sukurtas užtikrinti puikų veiksmingumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą.Šis iš nerūdijančio plieno pagamintas virtuvės maisto ruošimo indų rinkinys gali būti plaunamas indaplovėje bei yra tinkamas naudoti ant keramikinių, dujinių ir elektrinių kaitinimo šaltinių. Skaidraus stiklo dangtis turi angą garams ir rankenėlę. Iš bakelito pagamintos, ugniai atsparios rankenos ir rankenėlės yra atsparios karščiui, ilgaamžės bei užtikrina, kad jas palietus nenusideginsite. Apačia yra pagaminta iš laidaus kapsuliuoto aliuminio, tad jis yra itin laidus karščiui.Į pristatymą įeina 1 puodas, 1 keptuvė ir 4 skirtingų dydžių troškintuvai.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
63,34 €
Kiekis

Šis 12 dalių varpelio formos HI maisto ruošimo indų rinkinys be užapvalintų kraštų yra sukurtas užtikrinti puikų veiksmingumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą.


Šis iš nerūdijančio plieno pagamintas virtuvės maisto ruošimo indų rinkinys gali būti plaunamas indaplovėje bei yra tinkamas naudoti ant keramikinių, dujinių ir elektrinių kaitinimo šaltinių. Skaidraus stiklo dangtis turi angą garams ir rankenėlę. Iš bakelito pagamintos, ugniai atsparios rankenos ir rankenėlės yra atsparios karščiui, ilgaamžės bei užtikrina, kad jas palietus nenusideginsite. Apačia yra pagaminta iš laidaus kapsuliuoto aliuminio, tad jis yra itin laidus karščiui.


Į pristatymą įeina 1 puodas, 1 keptuvė ir 4 skirtingų dydžių troškintuvai

.

Spalva: sidabrinė ir juodaMedžiaga: nerūdijantis plienasSienos storis: 0,4 mmApačios storis: 0,5 mmSu skaidriu stikliniu dangčiuSu iš bakelito pagamintomis, ugniai atspariomis rankenomis ir rankenėlėmisŠilumai laidus kapsuliuotas aliuminisTinka keramikiniams, dujiniams ir elektriniams karščio šaltiniamsSaugi naudoti indaplovėjeĮ komplektą įeina:1 x puodas su 16 x 8 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu1 x keptuvė su 24 x 6,5 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu1 x troškintuvas (XL) su 24 x 13,5 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu1 x troškintuvas (L) su 20 x 10 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu1 x troškintuvas (M) su 18 x 9 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu1 x troškintuvas (S) su 16 x 8 cm (skersmuo x aukštis) dydžio dangčiu

Duomenų lapas

Spalva
Sidabrinė

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.