Taburetė su medinėmis kojomis, juodos spalvos, audinys

Ši žavinga taburetė taps kiekvienų namų puošmena bei suteiks jūsų svetainei išskirtinumo. Minkštai paminkštinta pakoja suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Turinti medines kojeles, pakoja taip pat yra stabili bei nepaprastai patvari. Ši sofos taburetė tinkama dienos pabaigoje kojoms užsikelti arba kaip papildoma vieta atsisėsti jūsų svetainėje ar prie įėjimo. Be to, paprastas dizainas bei kompaktiškas dydis užtikrina, kad tai bus puikus baldas atsisėsti beveik visose jūsų gyvenamosiose erdvėse.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
68,07 €
Kiekis

Ši žavinga taburetė taps kiekvienų namų puošmena bei suteiks jūsų svetainei išskirtinumo.

Minkštai paminkštinta pakoja suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Turinti medines kojeles, pakoja taip pat yra stabili bei nepaprastai patvari. Ši sofos taburetė tinkama dienos pabaigoje kojoms užsikelti arba kaip papildoma vieta atsisėsti jūsų svetainėje ar prie įėjimo. Be to, paprastas dizainas bei kompaktiškas dydis užtikrina, kad tai bus puikus baldas atsisėsti beveik visose jūsų gyvenamosiose erdvėse.

Spalva: juodaMedžiaga: audinys (100% poliesteris), kaučiukmedisUžpildo medžiaga: porolonasMatmenys: 55 x 54,5 x 42 cm (plotis x gylis x aukštis)Su apskritomis medinėmis kojelėmisReikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.