Vaikiškas parduotuvės rinkinys, 51 detalės, 68x25x67,5cm

Su šiuo vaikiškos parduotuvės rinkiniu suteikite savo nuotykių trokštančiam pardavimų meistrui tikroviško prekybos centro jaudulio! Pasižymintis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų vaikiškos žaislinės parduotuvės rinkinys ne tik suteiks jūsų mažiesiems begalinio džiaugsmo, bet ir lavins jų savarankiškumo ir valdymo įgūdžius. Jis užtikrins jūsų vaikams valandų valandas kūrybinio žaidimo. Be to, jis puikiai tinka vaikams vaidinti vaidmenimis su draugais ir tėvais. Nuostabus, ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis žaislinis prekybos centro rinkinys yra pristatomas su kaip tikrais atrodančiais priedais, tokiais kaip brūkšninių kodų skaitytuvas, ledai, vaisiai, traškučiai, sausainiai, saldainiai, kukurūzai, pinig
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
46,23 €
Kiekis

Su šiuo vaikiškos parduotuvės rinkiniu suteikite savo nuotykių trokštančiam pardavimų meistrui tikroviško prekybos centro jaudulio! Pasižymintis ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis, mūsų vaikiškos žaislinės parduotuvės rinkinys ne tik suteiks jūsų mažiesiems begalinio džiaugsmo, bet ir lavins jų savarankiškumo ir valdymo įgūdžius. Jis užtikrins jūsų vaikams valandų valandas kūrybinio žaidimo. Be to, jis puikiai tinka vaikams vaidinti vaidmenimis su draugais ir tėvais.

Nuostabus, ryškiomis spalvomis ir patraukliomis savybėmis pasižymintis žaislinis prekybos centro rinkinys yra pristatomas su kaip tikrais atrodančiais priedais, tokiais kaip brūkšninių kodų skaitytuvas, ledai, vaisiai, traškučiai, sausainiai, saldainiai, kukurūzai, pinigai ir kt. Žaidimo metu jūsų mažyliai turės susidurti su tokiais iššūkiais kaip kainų valdymas, komandos koordinavimas, bendravimas ir daugybę kitų!

Atsineškite šį smagų bei novatorišką žaislinį prekybos centro rinkinį namo ir padėkite įgyvendinti savo vaiko verslo svajonę!

Spalva: įvairių spalvųMedžiaga: plastikasBendri matmenys: 68 x 25 x 67,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)Tvirta konstrukcijaSu įmontuotu skaičiuotuvuSu lentyna daiktamsRyškios spalvos ir patrauklios savybėsVeikia su 2 AA baterijomis (nepridedamos)Su kaip tikrais atrodančiais priedais:1 x šviečiantis ir garsus skleidžiantis brūkšninių kodų skaitytuvas4 x ledai5 x vaisiai6 x daržovės1 x traškučių dėžutė1 x sausainių dėžutė6 x saldainiai ir cukrus2 x maisto skardinės4 x pieno ir sulčių buteliai9 x kukurūzai9 x grynieji pinigai2 x krepšiai daiktamsĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 36 mėnesių.ĮSPĖJIMAS: Galima naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems.

Duomenų lapas

Spalva
Įvairiaspalvis

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.