Jėgos treniruoklis, 182-235 cm

Šis universalus jėgos treniruoklis yra sukurtas įvairiausiems pratimams tokiems, kaip atsilenkimai, prisitraukimai, atsispaudimai, kojų pratimai ir t.t. Didžiausia leistina daugiafunkcinio jėgos treniruoklio apkrova yra 160 kg, o aukštis reguliuojamas nuo 182 cm iki 235 cm. Kojų kėlimo atramos yra paminkštintos- taip sprotuoti bus gerokai patogiau. Universalaus jėgos treniruoklio patvarus rėmas padengtas juoda milteline danga, o kojų kėlimo suoliuko pagalvėlės- PU danga.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
164,10 €
Kiekis

Šis universalus jėgos treniruoklis yra sukurtas įvairiausiems pratimams tokiems, kaip atsilenkimai, prisitraukimai, atsispaudimai, kojų pratimai ir t.t.

Didžiausia leistina daugiafunkcinio jėgos treniruoklio apkrova yra 160 kg, o aukštis reguliuojamas nuo 182 cm iki 235 cm. Kojų kėlimo atramos yra paminkštintos- taip sprotuoti bus gerokai patogiau. Universalaus jėgos treniruoklio patvarus rėmas padengtas juoda milteline danga, o kojų kėlimo suoliuko pagalvėlės- PU danga.

Spalva: juodaMedžiaga: milteliniu būdu dengtas plieno rėmas + dirbtinės odos čiužinukasMatmenys: 104 x 94 x 182-235 cm (ilgis x plotis x aukštis)Maksimali apkrova: 160 kgYpatybės:1 x prisitraukimų skersinisKojų kėlimo/atsispaudimų atramosPatikimas pagrindas

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.