Minkštas pliušinis dramblys, XXL, 120 cm

Su mūsų minkštu, XXL pliušiniu, mielu žaisliniu drambliu su kruopščiomis detalėmis ir įspūdinga išvaizda, į savo vaiko kambarį atneškite šėlionių! Dramblys taip pat puikiai pasitarnaus kaip mielas draugas ar tikroviškai atrodanti dekoracija. Aukštos kokybės pliušas jį padaro minkštu bei patogiu prisiliesti. Dėka detalizuoto dizaino ir puikios kokybės, šis pliušinis žaislas bus šauni detalė jūsų vaiko kambaryje.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
79,05 €
Kiekis

Su mūsų minkštu, XXL pliušiniu, mielu žaisliniu drambliu su kruopščiomis detalėmis ir įspūdinga išvaizda, į savo vaiko kambarį atneškite šėlionių! Dramblys taip pat puikiai pasitarnaus kaip mielas draugas ar tikroviškai atrodanti dekoracija.

Aukštos kokybės pliušas jį padaro minkštu bei patogiu prisiliesti. Dėka detalizuoto dizaino ir puikios kokybės, šis pliušinis žaislas bus šauni detalė jūsų vaiko kambaryje.

Spalva: pilkaMedžiaga: 100% poliestero pliušas + PP užpildasKūno ilgis: 80 cmBendras ilgis: 120 cmDydžio paklaida: 3-5 cmLabai minkštas ir malonus prisiliestiĮspėjimas: kai žaislus gaunate vakuuminiame įpakavime, neskubėkite žaisti su jais, kol jie negrįžo į savo pradinę formą.Audinys: Poliesteris: 100%ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 36 mėnesių.

Duomenų lapas

Spalva
Pilka

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.