Pastatomas pliušinis žaislas žirgas, juodas ir baltas, XXL

Vaikų žaidimai taps dar smagesni su šiuo tikrovišku arkliu, ant kurio galima atsisėsti! Šis minkštas ir švelnus žaislinis arklys yra pagamintas iš patvaraus plieninio rėmo ir kokybiško paminkštinimo. Žaislas gali atlaikyti iki 100 kg svorio, o dėl skleidžiamų garsų jodinėjimas taps dar realistiškesnis ir smagesnis. Mūsų pliušinis arklys taps kiekvieno vaiko geriausiu draugu! Prašome atkreipti dėmesį, jog žaislui veikti reikalingos 2 AA baterijos, kurios į pristatymą nepridedamos.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
78,32 €
Kiekis

Vaikų žaidimai taps dar smagesni su šiuo tikrovišku arkliu, ant kurio galima atsisėsti!

Šis minkštas ir švelnus žaislinis arklys yra pagamintas iš patvaraus plieninio rėmo ir kokybiško paminkštinimo. Žaislas gali atlaikyti iki 100 kg svorio, o dėl skleidžiamų garsų jodinėjimas taps dar realistiškesnis ir smagesnis. Mūsų pliušinis arklys taps kiekvieno vaiko geriausiu draugu!

Prašome atkreipti dėmesį, jog žaislui veikti reikalingos 2 AA baterijos, kurios į pristatymą nepridedamos.

Spalva: balta ir juodaMedžiaga: pliušas + plieninis rėmasMatmenys: 71 x 62 cm (ilgis x aukštis)Sėdynės aukštis nuo žemės: 44 cmDidžiausia apkrova: 100 kg Su garsuPridėti balnas ir vadelėsReikalingos 2 x AA baterijos (nepridėta į pristatymą)Audinys: Poliesteris: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.