• Nauja
Pure antklodės užvalkalas BLUE EYES, 240x200/220cm Free shipping

Pure antklodės užvalkalas BLUE EYES, 240x200/220cm

BLUE EYES užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis. Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo. Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Per visą ilgį einanti juostelė užtikrina, kad jis tinka ilgesnėms antklodėms.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
43,38 €
Kiekis

BLUE EYES užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis.

Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo.

Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Per visą ilgį einanti juostelė užtikrina, kad jis tinka ilgesnėms antklodėms.

Spalva: antracitoMedžiaga: 100% mikropluoštasLabai dideliai lovai (King size)Antklodės užvalkalas, 240 x 200/220 cm (plotis x ilgis)2x pagalvių užvalkalai: 60 x 70 cm (plotis x ilgis)Modelis: 20024-M BLUE EYESPašalinantis drėgmęLengvaNeblunkaNesiglamžoNesusitraukiaGreitai džiūstantisMielas prisiliestiSu paslepiama, per visą ilgį einančia juostaSu paveikslėliu priekyje ir vienspalvis galeSkalbiamas 40°C temperatūroje

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.