• Nauja
Pure antklodės užvalkalas WILDLIFE FLOWERS, 135x200cm Free shipping

Pure antklodės užvalkalas WILDLIFE FLOWERS, 135x200cm

WILDLIFE FLOWERS užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis. Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo. Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Antklodės užvalkalas turi patogų užtrauktuką.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
32,45 €
Kiekis

WILDLIFE FLOWERS užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis.

Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo.

Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Antklodės užvalkalas turi patogų užtrauktuką.

Spalva: įvairių spalvųMedžiaga: 100% mikropluoštasViengulei lovaiAntklodės užvalkalas: 135 x 200 cm (plotis x ilgis)Pagalvės užvalkalas: 80 x 80 cm (plotis x ilgis)Modelis: 20022-M WILDLIFE FPašalinantis drėgmęLengvaNeblunkaNesiglamžoNesusitraukiaGreitai džiūstantisMielas prisiliestiSu užtrauktukuSu paveikslėliu priekyje ir vienspalvis galeSkalbiamas 40°C temperatūroje

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.