• Nauja
Good Morning Patalynės komplektas ROSALIE, 155x220cm, įvairiaspalvis Free shipping

Good Morning Patalynės komplektas ROSALIE, 155x220cm, įvairiaspalvis

Šis paklodės užvalkalas ROSALIE yra Good Morning kolekcijos dalis, kuri pasižymi naujausių tendencijų, įvairių spalvų ir raštų patalynės užvalkalų pasirinkimu. Jos tiks tiek jaunam, tiek senam. Šie 100% medvilniniai antklodžių užvalkalai yra patvarūs, tvirti, o juos prižiūrėti paprasta. Be to, 100% medvilnės antklodės pasižymi minkštumu, yra švelnios prisiliesti ir laidžios orui, tad naktį galėsite mėgautis lengvu miegu. Good Morning patalynės užvalkalas su užtrauktuku turi gražias laukines gėles atspausdintas ant spalvingo fono ir vienspalvį foną kitoje pusėje.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
49,58 €
Kiekis

Šis paklodės užvalkalas ROSALIE yra Good Morning kolekcijos dalis, kuri pasižymi naujausių tendencijų, įvairių spalvų ir raštų patalynės užvalkalų pasirinkimu. Jos tiks tiek jaunam, tiek senam.

Šie 100% medvilniniai antklodžių užvalkalai yra patvarūs, tvirti, o juos prižiūrėti paprasta. Be to, 100% medvilnės antklodės pasižymi minkštumu, yra švelnios prisiliesti ir laidžios orui, tad naktį galėsite mėgautis lengvu miegu.

Good Morning patalynės užvalkalas su užtrauktuku turi gražias laukines gėles atspausdintas ant spalvingo fono ir vienspalvį foną kitoje pusėje.

Spalva: įvairių spalvųSudėtis: 100% medvilnėVokiškas dydisAntklodės užvalkalas: 155 x 220 cm (plotis x ilgis)1 x pagalvės užvalkalas: 80 x 80 cm (plotis x ilgis)Modelis: 20012 - G ROSALIEOrui pralaidi medžiagaPašalinantis drėgmęNedirgina odosPatvari medžiagaSu užtrauktukuSu paveikslėliu priekyje ir vienspalviu paveikslėliu kitoje pusėjeSkalbiamas 40°C temperatūroje

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.