• Nauja
Pure antklodės užvalkalas PROUD, 135x200cm Free shipping

Pure antklodės užvalkalas PROUD, 135x200cm

PROUD užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis. Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo. Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Antklodės užvalkalas turi patogų užtrauktuką.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
30,35 €
Kiekis

PROUD užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis.

Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo.

Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Antklodės užvalkalas turi patogų užtrauktuką.

Spalva: mėlynaMedžiaga: 100% mikropluoštasViengulei lovaiAntklodės užvalkalas: 135 x 200 cm (plotis x ilgis)Pagalvės užvalkalas: 80 x 80 cm (plotis x ilgis)Modelis: 20025-M PROUDPašalinantis drėgmęLengvaNeblunkaNesiglamžoNesusitraukiaGreitai džiūstantisMielas prisiliestiSu užtrauktukuSu paveikslėliu priekyje ir vienspalvis galeSkalbiamas 40°C temperatūroje

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.