• Nauja
Pure antklodės užvalkalas AVA, 140x200/220 cm Free shipping

Pure antklodės užvalkalas AVA, 140x200/220 cm

AVA užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis. Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo. Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Per visą ilgį einanti juostelė užtikrina, kad jis tinka ilgesnėms antklodėms.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
32,45 €
Kiekis
Paskutinė prekė

AVA užvalkalas antklodei yra šios Pure kolekcijos, kuri siūlo jums antklodžių užvalkalus su gražiu, šiuolaikinių spalvų ir / arba išskirtinių prabangių dizainų madingu paveikslėliu, dalis.

Mikropluoštas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir yra itin minkštas prisiliesti. Be to, iš šio audinio pagaminti antklodžių užvalkalai yra neblunkantys, atsparūs drėgmei ir nesusiglamžo.

Šis antklodės užvalkalas ir pagalvės užvalkalas išlaiko formą, priekyje turi paveikslėlį, o kitoje pusėje yra vienspalvis. Per visą ilgį einanti juostelė užtikrina, kad jis tinka ilgesnėms antklodėms.

Spalva: mėtosMedžiaga: 100% mikropluoštasViengulei lovaiAntklodės užvalkalas, 140 x 200/220 cm (plotis x ilgis)Pagalvės užvalkalas, 60 x 70 cm (plotis x ilgis)Modelis: 20027-M AVAPašalinantis drėgmęLengvaNeblunkaNesiglamžoNesusitraukiaGreitai džiūstantisMielas prisiliestiSu paslepiama, per visą ilgį einančia juostaSu paveikslėliu priekyje ir vienspalvis galeSkalbiamas 40°C temperatūroje

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.