Markizė nameliui ant ratų, smėlio spalvos, 4x2x2,15m

Ši stabilia konstrukcija pasižyminti markizė nameliui ant ratų puikiai tinka stovyklaujant, keliaujant automobiliu bei sporto renginių ir festivalių metu. Markizė nameliui ant ratų pasižymi tvirtais aliuminio stulpais, kurie užtikrina, kad ji yra nepaprastai stabili. Jūsų transporto priemonės šone ji sukuria puikią pastogę nuo tiesioginės saulės ir UV spindulių, tad čia galėsite įsirengti stovyklavietę ar tiesiog pailsėti pavėsyje. Kadangi markizė nameliui ant ratų neužima daug vietos, ją lengva transportuoti ir laikyti. Be to, pridėtas krepšys laikymui yra atsparus vandeniui.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
202,02 €
Kiekis

Ši stabilia konstrukcija pasižyminti markizė nameliui ant ratų puikiai tinka stovyklaujant, keliaujant automobiliu bei sporto renginių ir festivalių metu.

Markizė nameliui ant ratų pasižymi tvirtais aliuminio stulpais, kurie užtikrina, kad ji yra nepaprastai stabili. Jūsų transporto priemonės šone ji sukuria puikią pastogę nuo tiesioginės saulės ir UV spindulių, tad čia galėsite įsirengti stovyklavietę ar tiesiog pailsėti pavėsyje. Kadangi markizė nameliui ant ratų neužima daug vietos, ją lengva transportuoti ir laikyti. Be to, pridėtas krepšys laikymui yra atsparus vandeniui.

Spalva: smėlioMedžiaga: aliuminis, 160 g poliesteris, PVCMatmenys: 4 x 2 x 2,15 m (plotis x gylis x aukštis)Su krepšiu daiktamsReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.