Keturvietė palapinė, įvairių spalvų

Ši unikali stovyklavimo palapinė puikiai tinka bet kokiems nuotykiams lauke! Ji pasižymi patogiu vidumi ir tinka stovyklavimui lauke, festivaliams ir atostogaujant stovyklavietėse. Vandeniui atsparus išorinis paviršius su papildoma viršutine dalimi ir grindimis užtikrina, kad nesušlapsite ir išliksite švarūs. Geležinio rėmo konstrukcija suteikia jai tvirtumo ir patvarumo. Siekiant užtikrinti geresnę oro cirkuliaciją ir vasaros naktimis suteikti apsaugą nuo vabzdžių, palapinė turi du langus su tinkleliais nuo vabzdžių. Ši keturvietė palapinė gali būti tvarkingai supakuota į pridėtą nešimui skirtą krepšį, taip užtikrinant, kad ji bus paprastai laikoma ir transportuojama. Ši palapinė yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka įmantrus tipi palapinės
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
83,00 €
Kiekis

Ši unikali stovyklavimo palapinė puikiai tinka bet kokiems nuotykiams lauke! Ji pasižymi patogiu vidumi ir tinka stovyklavimui lauke, festivaliams ir atostogaujant stovyklavietėse.

Vandeniui atsparus išorinis paviršius su papildoma viršutine dalimi ir grindimis užtikrina, kad nesušlapsite ir išliksite švarūs. Geležinio rėmo konstrukcija suteikia jai tvirtumo ir patvarumo. Siekiant užtikrinti geresnę oro cirkuliaciją ir vasaros naktimis suteikti apsaugą nuo vabzdžių, palapinė turi du langus su tinkleliais nuo vabzdžių. Ši keturvietė palapinė gali būti tvarkingai supakuota į pridėtą nešimui skirtą krepšį, taip užtikrinant, kad ji bus paprastai laikoma ir transportuojama. Ši palapinė yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka įmantrus tipi palapinės stilius.

Svarbi pastaba: jei palapinė bus palikta lauke ar naudojama stipriai lyjant, rekomenduojame ją išpurkšti hidroizoliaciniu purškalu.

Spalva: įvairių spalvųMedžiaga: audinys, geležisBendri matmenys: 365 x 365 x 250 cm (ilgis x plotis x aukštis)Miegojimo erdvė viduje: 300 x 300 cm (ilgis x plotis)Matmenys supakavus: 60 x 20 cm (ilgis x plotis)Lango matmenys: 35 x 35 cm (ilgis x plotis)Svoris: 4 kg2 ventiliaciją užtikrinantys langai su tinkleliais nuo vabzdžiųTinka 4 asmenimsPristatoma dėkle iš poliesterioSu į žemę smeigiamais kuoliukais ir virvėmisReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.