Stovyklavimo palapinė, geltonos spalvos, 317x240x100cm

Ši stovyklavimo palapinė puikiai tinka aktyviems stovyklautojams ir norint užtikrinti, kad savaitgalio išvykų metu galėsite gerai išsimiegoti. Palapinė yra dengta vandeniui atsparia danga, kuri subjurus orui apsaugos tiek jus, tiek jūsų įrangą. Ji yra lengva ir gali būti kompaktiškai sulankstyta, tad ją galėsite paprastai transportuoti. Vidinė palapinė turi tinklinį langą, kuris užtikrina gerą ventiliaciją ir neleidžia į vidų patekti vabzdžiams. Palapinę žygiams į kalnus paprasta pastatyti.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
29,91 €
Kiekis

Ši stovyklavimo palapinė puikiai tinka aktyviems stovyklautojams ir norint užtikrinti, kad savaitgalio išvykų metu galėsite gerai išsimiegoti.

Palapinė yra dengta vandeniui atsparia danga, kuri subjurus orui apsaugos tiek jus, tiek jūsų įrangą. Ji yra lengva ir gali būti kompaktiškai sulankstyta, tad ją galėsite paprastai transportuoti. Vidinė palapinė turi tinklinį langą, kuris užtikrina gerą ventiliaciją ir neleidžia į vidų patekti vabzdžiams. Palapinę žygiams į kalnus paprasta pastatyti.

Spalva: geltonaMedžiaga: audinys (vandeniui atsparia danga dengtas PA)Bendri matmenys: 317 x 240 x 100 cm (ilgis x plotis x aukštis)Vidiniai matmenys: 257 x 140 x 95 cm (ilgis x plotis x aukštis)Svoris: 1,9 kgReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.