Išskleidžiama stovyklavimo palapinė, mėlyna/žalia, 2 žmonėms Free shipping

Išskleidžiama stovyklavimo palapinė, mėlyna/žalia, 2 žmonėms

Ši palapinė bus puikus pasirinkimas trumpoms stovyklavimo išvykoms ar festivaliams. Erdviame interjere tilps du suaugusieji. Palapinę lengva surinkti ir išrinkti. Ji gali būti pastatyta vos per kelias minutes, tuomet, viskas, ką jums reikia daryti yra atsisėsti ir atsipalaiduoti. Tvirti strypai išlaiko palapinę ir suformuoja patogų vidinį skyrių. Įėjimas su tinkleliu nuo vabzdžių. Poliesterio apdangalas ir PE grindų danga užtikrina, jog viduje bus sausa ir švaru. Ši dviems žmonėms pritaikyta palapinė gali būti supakuota į transportavimo krepšį, taip užtikrinant lengvą pernešimą. Pastaba: tai - dviems žmonėms pritaikyta palapinė, todėl ją rekomenduojame solo keliautojams su kuprine, taip turėsite pakankamai vietos.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
41,17 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Ši palapinė bus puikus pasirinkimas trumpoms stovyklavimo išvykoms ar festivaliams. Erdviame interjere tilps du suaugusieji. Palapinę lengva surinkti ir išrinkti. Ji gali būti pastatyta vos per kelias minutes, tuomet, viskas, ką jums reikia daryti yra atsisėsti ir atsipalaiduoti.

Tvirti strypai išlaiko palapinę ir suformuoja patogų vidinį skyrių. Įėjimas su tinkleliu nuo vabzdžių. Poliesterio apdangalas ir PE grindų danga užtikrina, jog viduje bus sausa ir švaru.

Ši dviems žmonėms pritaikyta palapinė gali būti supakuota į transportavimo krepšį, taip užtikrinant lengvą pernešimą.

Pastaba: tai - dviems žmonėms pritaikyta palapinė, todėl ją rekomenduojame solo keliautojams su kuprine, taip turėsite pakankamai vietos.

Visas dydis: 215 x 125 x 90 cm (ilgis x plotis x aukštis)Spalva: tamsiai mėlyna / žaliaGali miegoti: 2 žmonėsStrypai: 5 mm stiklo pluoštasĮėjimas su tinkleliu nuo vabzdžiųSu nešimo krepšiuSvoris: 1,3 kg Audinys: Poliesteris: 100%

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.