Keturvietė palapinė, žalia

Ši palapinė puikiai tinka visiems stovyklavimo nuotykiams! Patogus palapinės vidus tinka stovyklavimui lauke, festivaliuose ir atostogaujant stovyklavietėse. Atsparus vandeniui išorinis paviršius ir PE grindys užtikrina, kad palapinė išlieka sausa ir švari. Geležinio rėmo struktūra suteikia patvarumo ir užtikrina ilgaamžiškumą. Palapinė yra su 2, tinkleliu nuo vabzdžių uždengtais langais, todėl oras lengvai cirkuliuoja ir į vidų vasaros naktį nepatenka vabzdžiai. Palapinė yra skirta 4 asmenims ir yra lengvai supakuojama, rinkinyje yra transportavimo dėklas. Palapinę patogu sandėliuoti ir pervežti. Tobulas pasirinkimas ieškantiems išskirtinės, Tipi stiliaus palapinės. Jei palapinė bus naudojama vietoje, kurioje itin dažnai lyja, rekomenduojame palapinę
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
80,05 €
Kiekis

Ši palapinė puikiai tinka visiems stovyklavimo nuotykiams! Patogus palapinės vidus tinka stovyklavimui lauke, festivaliuose ir atostogaujant stovyklavietėse.

Atsparus vandeniui išorinis paviršius ir PE grindys užtikrina, kad palapinė išlieka sausa ir švari. Geležinio rėmo struktūra suteikia patvarumo ir užtikrina ilgaamžiškumą. Palapinė yra su 2, tinkleliu nuo vabzdžių uždengtais langais, todėl oras lengvai cirkuliuoja ir į vidų vasaros naktį nepatenka vabzdžiai. Palapinė yra skirta 4 asmenims ir yra lengvai supakuojama, rinkinyje yra transportavimo dėklas. Palapinę patogu sandėliuoti ir pervežti.

Tobulas pasirinkimas ieškantiems išskirtinės, Tipi stiliaus palapinės.

Jei palapinė bus naudojama vietoje, kurioje itin dažnai lyja, rekomenduojame palapinę apipurkšti hidroizoliaciniu purškalu.

Spalva: chaki žaliaMedžiaga: audinys + geležisBendri matmenys: 365 x 365 x 250 cm (ilgis x plotis x aukštis)Miegojimo erdvė viduje: 300 x 300 cm (ilgis x plotis)Matmenys supakavus: 60 x 20 cm (ilgis x plotis)2 langai ventiliacijai su tinkleliais nuo vabzdžiųLango matmenys: 35 x 35 cmSkirta miegoti 4 asmenimsPristatoma dėkle iš poliesterioRinkinyje yra tvirtinimo virvės ir kabliaiSvoris: 4 kg Audinys: Poliesteris: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Žalia

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.