Lentynos nuotraukų rėmeliams, 2vnt., pilkos, 80x9x3cm, MDF

Šis stilingas prie sienos montuojamų lentynų su atbrailomis rinkinys yra skirtas sutaupyti vietos ant grindų bei atsikratyti senų, ant pastatomų pasvirusių lentynų. Jos užtikrins, kad jūsų sienos atrodys gražiai ir ant jų galėsite laikyti savo brangiausius atsiminimus. Pagaminta iš lakuotos MDF plokštės, ši lentyna yra patvari ir stabili. Prie sienos galite jas montuoti atskirai arba vienoje eilėje ir taip užtikrinti puikią vietą nuotraukų rėmeliams ir dekoracijoms susidėti. Nuotraukos gali būti paprastai atremtos į sieną. Priekyje esanti juosta užtikrina, kad dekoratyvūs daiktai nenukris. Dėl gale esančių skylių, jos yra lengvai kabinamos.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
28,47 €
Kiekis

Šis stilingas prie sienos montuojamų lentynų su atbrailomis rinkinys yra skirtas sutaupyti vietos ant grindų bei atsikratyti senų, ant pastatomų pasvirusių lentynų. Jos užtikrins, kad jūsų sienos atrodys gražiai ir ant jų galėsite laikyti savo brangiausius atsiminimus.

Pagaminta iš lakuotos MDF plokštės, ši lentyna yra patvari ir stabili. Prie sienos galite jas montuoti atskirai arba vienoje eilėje ir taip užtikrinti puikią vietą nuotraukų rėmeliams ir dekoracijoms susidėti. Nuotraukos gali būti paprastai atremtos į sieną. Priekyje esanti juosta užtikrina, kad dekoratyvūs daiktai nenukris. Dėl gale esančių skylių, jos yra lengvai kabinamos.

Spalva: pilkaMedžiaga: MDPMatmenys: 80 x 9 x 3 cm (ilgis x plotis x aukštis)U formos dizainoSu priekyje esančiu kraštuKomplektą sudaro:2 x sieninės lentynos

Duomenų lapas

Spalva
Pilka
Ilgis
80 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.