Sieninė lentyna, betono pilkos spalvos, 45,1x16x45,1cm, MDP

Mūsų sieninė lentyna pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu bei taps tiek dekoratyvia, tiek praktiška jūsų interjero detale. Ši moderni pakabinama lentyna turi 5 skyrius, tad ji puikiai tiks saugiai laikyti savo knygas, DVD ir kitus daiktus. Ši iš tvirtos plokštės pagaminta prie sienos montuojama lentyna yra tvirta ir patvari. Ją taip pat lengva valyti drėgna šluoste. Šią sieninę lentyną taip pat lengva surinkti pridėtų montavimui skirtu medžiagų pagalba.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
25,70 €
Kiekis

Mūsų sieninė lentyna pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu bei taps tiek dekoratyvia, tiek praktiška jūsų interjero detale.

Ši moderni pakabinama lentyna turi 5 skyrius, tad ji puikiai tiks saugiai laikyti savo knygas, DVD ir kitus daiktus. Ši iš tvirtos plokštės pagaminta prie sienos montuojama lentyna yra tvirta ir patvari. Ją taip pat lengva valyti drėgna šluoste.

Šią sieninę lentyną taip pat lengva surinkti pridėtų montavimui skirtu medžiagų pagalba.

Spalva: betono pilkaMedžiaga: medienos drožlių plokštėMatmenys: 45,1 x 16 x 45,1 cm (plotis x gylis x aukštis)Dvi sandėliavimo erdvėsReikia surinkti: taipPastaba: Tvirtinimui prie sienos skirti sraigtas(-ai) ir kaištis(-iai) į pristatymą neįeina. Ieškokite ir rinkitės jūsų sienoms tinkančius sraigtą(-us) ir kaištį(-ius). Jei nesate tikri, pagalbos kreipkitės į profesionalą. Atidžiai perskaitykite ir sekite kiekvieną instrukcijose nurodytą žingsnį.

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.