FMD Prie sienos montuojama lentyna su 3 skyriais, baltos spalvos Free shipping

FMD Prie sienos montuojama lentyna su 3 skyriais, baltos spalvos

Prie sienos montuojama FMD lentyna yra šiuolaikiška sieninė lentyna susidedanti iš žaismingai išdėstytų 3 skirtingų formų ir dydžių didelių skyrių. Užpildžius savo mėgstamomis knygomis ar mylimais daiktais, ji sukuria elegantišką ir itin dekoratyvų efektą. Ji jūsų sieną pavers dizaino šedevru! Ši unikali FMD lentyna yra pagaminta iš melaminu dengtos, paprasta balta spalva dengtos medienos drožlių plokštės, tiksiančios beveik bet kuriame interjere.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
59,28 €
Kiekis

Prie sienos montuojama FMD lentyna yra šiuolaikiška sieninė lentyna susidedanti iš žaismingai išdėstytų 3 skirtingų formų ir dydžių didelių skyrių.

Užpildžius savo mėgstamomis knygomis ar mylimais daiktais, ji sukuria elegantišką ir itin dekoratyvų efektą. Ji jūsų sieną pavers dizaino šedevru!

Ši unikali FMD lentyna yra pagaminta iš melaminu dengtos, paprasta balta spalva dengtos medienos drožlių plokštės, tiksiančios beveik bet kuriame interjere.

Spalva: baltaMedžiaga: melaminu dengta medienos drožlių plokštėMatmenys: 62 x 19 x 64 cm (plotis x gylis x aukštis)Prie sienos montuojama lentyna su 3 skyriaisKiekvieno skyriaus apkrova - iki 5 kgPaprasta surinktiĮ pristatymą įeina tik lentyna

Duomenų lapas

Spalva
Balta

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.