• Nauja

Nešiojamas stovyklavimo tualetas su palapine, 10+10l

Planuojate stovyklavimo išvyką ir svarstote kur reikės nusiprausti ir persirengti? Kodėl su savimi nepasiėmus nuosavo atskiro dušo, kuris suteiktų jums privatumo bei užtikrintų pastogę? Patogiai leiskite laiką lauke! Be to, nešiojamas stovyklavimo tualetas gali būti pastatytas palapinėje, tad stovyklavimo metu galėsite mėgautis taip reikiamu privatumu! Su 10 l šviežio vandens talpa, jis gali būti nuleistas mažiausiai 50 kartų. Užtrikrinkite, kad viso stovyklavimo metu jausitės patogiai! Kadangi, siekiant užtikrinti tvirtą konstrukciją, palapinė pasižymi stiklo pluošto stulpu ir yra pristatoma su papildomo privatumo suteikiančiu ją dengiančiu stogu, jums nereikės nerimauti gamtoje pradėjus maudytis ar persirenginėti! Lengvas ir nešiojamas, jis taip pat pu
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
137,17 €
Kiekis

Planuojate stovyklavimo išvyką ir svarstote kur reikės nusiprausti ir persirengti? Kodėl su savimi nepasiėmus nuosavo atskiro dušo, kuris suteiktų jums privatumo bei užtikrintų pastogę? Patogiai leiskite laiką lauke! Be to, nešiojamas stovyklavimo tualetas gali būti pastatytas palapinėje, tad stovyklavimo metu galėsite mėgautis taip reikiamu privatumu!

Su 10 l šviežio vandens talpa, jis gali būti nuleistas mažiausiai 50 kartų. Užtrikrinkite, kad viso stovyklavimo metu jausitės patogiai! Kadangi, siekiant užtikrinti tvirtą konstrukciją, palapinė pasižymi stiklo pluošto stulpu ir yra pristatoma su papildomo privatumo suteikiančiu ją dengiančiu stogu, jums nereikės nerimauti gamtoje pradėjus maudytis ar persirenginėti!

Lengvas ir nešiojamas, jis taip pat puikiai tinka renginiams paplūdimyje, parodoms ar pardavėjams, kuriems tam tikrose vietose reikia lengvai įrengiamos nešiojamos persirengimo būdelės.

Pastaba:

Palapinė skirta nedažnam ir trumpalaikiam naudojimui (1 našumo lygis). Nors šios palapinės ir yra atsparios lietui, jos turėtų būti naudojamos daugiausia geru oru.

Tualetas:Spalva: pilkaMedžiaga: HDPE PP (didelio tankio polietileno polipropilenas)Matmenys: 41,5 x 36,5 x 30 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sėdynės aukštis: 29,5 cmAtliekų bakelio talpa: 10 lŠviežio vandens bakelio talpa: 10 lDidžiausia apkrova: 200 kgSu dviem šoniniais skląsčiaisSu slenkančiu vožtuvuŽemiau pomposRankinis nuleidimasT formos tipo nuleidimo purkštukasPalapinė:Spalva: mėlynaMedžiaga: PA, stiklo pluoštasMatmenys: 130 x 130 x 210 cm (plotis x gylis x aukštis)Stogas suteikia daugiau pirvatumoDvi sandėliavimo erdvėsDidelės durelės su užtrauktukuBe grindų, lengvai valomaPridedamas nešimui skirtas, lengvą laikymą ir transportavimą užtikrinantis krepšysKomplektą sudaro:1 x stovyklavimo tualetas1 x palapinė

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.