Miegmaišis Yate Anseris 700, pūkinis, M dydis, 180cm

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
239,00 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Trijų sezonų miegmaišis su aukštos kokybės žąsų pūkų užpildu yra idealus pasiūlymas tiems, kurie nori naudoti universalų miegmaišį nuo pavasario iki rudens. Kitos jo savybės: DWR audinio apdorojimas, mažas svoris ir mažas tūris supakuotas.  

Informacija apie konstrukciją:

Izuliacinis užpildas: gulsčiosios pūkos yra vienas kokybiškiausių miegmaišių užpildų. Jis yra lengvas, puikiai izoliuoja ir, skirtingai nei ančių plunksnos, pasižymi geru užpildymu (cuin) bei yra bekvapis.

Nilono audinys: Nailonas labiau tinka miegmaišiams gaminti nei poliesteris. Taip yra todėl, kad iš nailono išaustas audinys yra lengvesnis ir minkštesnis. Dėl to miegmaišis tampa lengvas ir pagerėja jo loftas (užpildas gali daug geriau išsiplėsti ir užimti visą kamerų tūrį, todėl pagerėja izoliacinės savybės). DWR apdorojimas - Durable Water Repellent - apsaugo užpildą nuo dulksnos, rasos ir vandens, kuris kondensuojasi ant vidinių palapinės sienelių ir nuo jų laša. Tai padeda greičiau išdžiūti ir prailgina užpildo tarnavimo laiką, ypač jei tai žąsų pūkai. 

Užtrauktukas: YKK užtrauktukas turi plastikinę apsaugą nuo audinio įsiskverbimo į slankiklį ir savaiminio atsidarymo

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.