Vonios kambario maišytuvas, pilkos spalvos, 12x30cm

Šis vonios kambario maišytuvas pasižymi moderniu stiliumi bei tinka vonios kambario praustuvams. Maišytuvas pristatomas su karšto ir šalto vandens žarnomis bei montavimui reikiamomis dalimis, tad jis yra paprastai montuojamas. Tvirta žalvarinė konstrukcija, cinko rankenėlė ir keramikinė disko kasetė taip pat užtikrina, kad maišytuvas yra nepaprastai patvarus. Be to, jį lengva valyti ir naudoti.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
43,28 €
Kiekis

Šis vonios kambario maišytuvas pasižymi moderniu stiliumi bei tinka vonios kambario praustuvams.

Maišytuvas pristatomas su karšto ir šalto vandens žarnomis bei montavimui reikiamomis dalimis, tad jis yra paprastai montuojamas. Tvirta žalvarinė konstrukcija, cinko rankenėlė ir keramikinė disko kasetė taip pat užtikrina, kad maišytuvas yra nepaprastai patvarus. Be to, jį lengva valyti ir naudoti.

Spalva: pilkaMedžiaga: žalvaris, cinkas, nerūdijantis plienasBendri matmenys: 12 x 30 cm (plotis x aukštis)Keraminė disko kasetė (40 mm) patvarumuiVienasvirtis, vienos angos vonios maišytuvas3/8", 40 mm lanksti nerūdijančio plieno žarnaŠaltam ir karštam vandeniui Tinka įprastam buitiniam vandens slėgiui Maišytuvo svoris: 570 gKomplektą sudaro: 1 x čiaupas2 x lanksčios nerūdijančio plieno žarnosKiti montavimo priedai

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.