Trivietė sodo sofa su antracito pagalvėlėmis, pušies masyvas

Trivietė sodo sofa yra puikus pasirinkimas jūsų poilsiui ir mėgavimuisi oru, norint nusnausti arba pokalbiams su savo šeima ar draugais. Kiemo sofa yra pagaminta iš pušies medienos masyvo, kuris suteikia jai tvirtumo ir stabilumo. Pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Be to, ši lauko sofa taip pat pasižymi moduliniu dizainu, tad yra visiškai pritaikoma ir paprastai judinama iš vienos vietos į kitą, taip užtikrinant, kad ji tiks bet kurioje erdvėje. Norėdami sukurti savo asmeninį poilsio baldų komplektą, galite sujungti ją su kitomis modulinėmis dalimis (šias dalis rasite žemiau pateiktame meniu)! Pastaba: norėdami užtikrinti ilgesnį savo lauko baldų tarnavimo laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.Išvalyti: na
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
312,79 €
Kiekis

Trivietė sodo sofa yra puikus pasirinkimas jūsų poilsiui ir mėgavimuisi oru, norint nusnausti arba pokalbiams su savo šeima ar draugais.

Kiemo sofa yra pagaminta iš pušies medienos masyvo, kuris suteikia jai tvirtumo ir stabilumo. Pagalvėlės suteikia papildomo komforto. Be to, ši lauko sofa taip pat pasižymi moduliniu dizainu, tad yra visiškai pritaikoma ir paprastai judinama iš vienos vietos į kitą, taip užtikrinant, kad ji tiks bet kurioje erdvėje. Norėdami sukurti savo asmeninį poilsio baldų komplektą, galite sujungti ją su kitomis modulinėmis dalimis (šias dalis rasite žemiau pateiktame meniu)!

Pastaba: norėdami užtikrinti ilgesnį savo lauko baldų tarnavimo laiką, rekomenduojame juos reguliariai valyti ir nepalikti lauke be reikiamos apsaugos.

Išvalyti: naudokite švelnų muilo tirpalą

Laikymas: jei įmanoma, laikykite vėsioje, sausoje patalpoje. Jei gaminį laikysite lauke, apsaugokite jį vandeniui atspariu uždangalu. Po lietaus ar sningant, nuo plokščių paviršių nuvalykite vandens ar sniego perteklių ir juos išdžiovinkite. Norėdami išvengti drėgmės sukeliamos žalos, užtikrinkite pakankamą oro cirkuliaciją.

Spalva: juodaPagalvėlių spalva: antracito Medžiaga: pušies medienos masyvas, audinys (100% poliesteris)Kampinės sofos matmenys: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (plotis x gylis x aukštis)Vidurinės sofos dalies matmenys: 63,5 x 63,5 x 62,5 cm (plotis x gylis x aukštis)Sėdynės pagalvėlės matmenys: 60 x 60 x 5 cm (ilgis x plotis x storis)Nugaros/šoninės pagalvėlės matmenys: 60 x 32 x 5 cm (ilgis x plotis x storis)Reikia surinkti: taipĮ pristatymą įeina:2 x kampinės sofos1 x vidurinė sofa3 x sėdynės pagalvėlės5 x nugaros/šoninės pagalvėlės

Duomenų lapas

Spalva
Antracito
Medžiaga
Mediena

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.