Nešiojamas pastatomas stovyklavimo praustuvas su palapine, 20l

Pasižymintis lengvu ir kompaktišku dizainu, šis nešiojamas pastatomas stovyklavimo praustuvas su palapine puikiai tinka stovyklaujant, keliaujant nameliu ant ratų, statybvietėse, iškylų metu, prekybvietėse ir kt. Stovyklavimo praustuvas yra pristatomas su vandeniui atsparia palapine, kuri lauke suteiks jums privačią pastogę. Stiklo pluošto stulpas suteikia jai stabilumo, o dengiantis stogas jums gamtoje prausiantis ar persirenginėjant užtikrins papildomą privatumą. Pastatomas praustuvas turi įmontuotą 3 litrų talpos muilo dozatorių, rankšluosčių laikiklį ir 17 litrų talpos šviežio vandens bakelį. Jis taip pat pasižymi naudojimo be rankų dizainu, – norint užtikrinti vandens srovę, reikia atsistoti ant koja paspaudžiamos pompos. Be to, du įmontuoti ratuka
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
173,30 €
Kiekis

Pasižymintis lengvu ir kompaktišku dizainu, šis nešiojamas pastatomas stovyklavimo praustuvas su palapine puikiai tinka stovyklaujant, keliaujant nameliu ant ratų, statybvietėse, iškylų metu, prekybvietėse ir kt.

Stovyklavimo praustuvas yra pristatomas su vandeniui atsparia palapine, kuri lauke suteiks jums privačią pastogę. Stiklo pluošto stulpas suteikia jai stabilumo, o dengiantis stogas jums gamtoje prausiantis ar persirenginėjant užtikrins papildomą privatumą. Pastatomas praustuvas turi įmontuotą 3 litrų talpos muilo dozatorių, rankšluosčių laikiklį ir 17 litrų talpos šviežio vandens bakelį. Jis taip pat pasižymi naudojimo be rankų dizainu, – norint užtikrinti vandens srovę, reikia atsistoti ant koja paspaudžiamos pompos. Be to, du įmontuoti ratukai užtikrina lengvą transportavimą.

Su šiuo nešiojamu pastatomu praustuvu su palapine užtikrinkite, kad jūsų stovyklavimas bus dar patogesnis ir malonesnis!

Pastatomas praustuvas:Spalva: pilkaMedžiaga: HDPE (didelio tankio polietileno polipropilenas)Bendri matmenys: 50,5 x 33 x 103 cm (ilgis x plotis x aukštis)Šviežio vandens bakelio talpa: 17 lRankų muilo dozatoriaus talpa: 3 lSu rankšluosčio laikikliuSu muilo laikikliuKoja paspaudžiamos pompos dizainasSu šviežio vandens bakeliuĮmontuoti ratukaiPalapinė:Spalva: mėlynaMedžiaga: vandeniui atsparia danga dengtas PA, stiklo pluoštasMatmenys: 130 x 130 x 210 cm (plotis x gylis x aukštis)Stogas suteikia daugiau pirvatumoDvi sandėliavimo erdvėsDidelės durelės su užtrauktukuBe grindų, lengvai valomaPridedamas nešimui skirtas, lengvą laikymą ir transportavimą užtikrinantis krepšysKomplektą sudaro:1 x pastatomas praustuvas1 x palapinė

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.