Sodo sofa su skliautu, juodos spalvos, poliratanas

Mūsų iš PE ratano pagaminta sodo sofa yra puikus prieglobstis poilsiaujant ir mėgaujantis laisvalaikiu prie baseino, sode, kieme ir kt. Su šiuo elegantišku saulės gultu galite parodyti kaip vertinate aplinką bei madingą gyvenimo būdą. Saulės gultas pasižymi milteliniu būdu dengto plieno rėmu, kuris yra dengtas įvairioms oro sąlygoms atspariu bei lengvai valomu PE ratanu. Stora ir nuimama sėdynės pagalvėlė užtikrina, kad ji yra itin patogi. Pasižymintis sulankstomu stogu, ant jo galite mėgautis deginantis ir nesijaudinti dėl akinančių saulės spindulių. Pastaba: norint, jog sofa tarnautų ilgai, lyjant rekomenduojame ją uždengti.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
208,09 €
Kiekis

Mūsų iš PE ratano pagaminta sodo sofa yra puikus prieglobstis poilsiaujant ir mėgaujantis laisvalaikiu prie baseino, sode, kieme ir kt. Su šiuo elegantišku saulės gultu galite parodyti kaip vertinate aplinką bei madingą gyvenimo būdą.

Saulės gultas pasižymi milteliniu būdu dengto plieno rėmu, kuris yra dengtas įvairioms oro sąlygoms atspariu bei lengvai valomu PE ratanu. Stora ir nuimama sėdynės pagalvėlė užtikrina, kad ji yra itin patogi. Pasižymintis sulankstomu stogu, ant jo galite mėgautis deginantis ir nesijaudinti dėl akinančių saulės spindulių.

Pastaba: norint, jog sofa tarnautų ilgai, lyjant rekomenduojame ją uždengti.

Spalva: juodaPagalvėlių spalva: kreminė baltaMedžiaga: PE (polietilenas) ratanas, plienasPagalvėlės medžiaga: audinysMatmenys (be stogelio): 205 x 62 x 70 cm (plotis x gylis x aukštis)Aukštis su stogu: 124 cmSėdimos dalies plotis: 195 cmSėdimos dalies gylis: 58 cmSėdimos dalies aukštis nuo žemės (su pagalvėmis): 23 cmAtlošo aukštis virš sėdynės: 47 cmPorankio aukštis nuo sėdynės: 47 cmPagalvėlių storis: 7 cmNuimami ir skalbiami pagalvėlių užvalkalaiSu sulankstomu stoguReikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.