Kalėdinė dekoracija elnių šeima, akrilas, 300 spalvotų LED

Su šia elnių šeima apšvieskite savo namus ir švęskite Kalėdas. Ši įvairių spalvų lempučių apšviesta dekoracija elnių šeima atskleis tikrąjį Kalėdų švenčių grožį! Pagaminta iš akrilo, ši šventinė dekoracija spinduliuoja prabangia, į ledą panašia ir blizgia išvaizda bei apšvies aplink ją esančią zoną. Ji yra iš anksto apšviesta energiją tausojančių ir ilgaamžių 300 LED lempučių. Pasižyminti 8 skirtingais švietimo režimais (visų režimų derinys, lėtai mirksintis, mirksintis, banguojantis, tekantis, tolygus, pastovus ir lėtai blunkantis), ji gražiai apšvies ir sukurs magišką šventinę atmosferą. Pastaba: pridėta USB jungtis nėra atspari vandeniui, tad ši dalis turi būti apsaugota nuo vandens. Tačiau, kadangi 5 m laidas ir gaminys
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
144,75 €
Kiekis

Su šia elnių šeima apšvieskite savo namus ir švęskite Kalėdas. Ši įvairių spalvų lempučių apšviesta dekoracija elnių šeima atskleis tikrąjį Kalėdų švenčių grožį!

Pagaminta iš akrilo, ši šventinė dekoracija spinduliuoja prabangia, į ledą panašia ir blizgia išvaizda bei apšvies aplink ją esančią zoną. Ji yra iš anksto apšviesta energiją tausojančių ir ilgaamžių 300 LED lempučių. Pasižyminti 8 skirtingais švietimo režimais (visų režimų derinys, lėtai mirksintis, mirksintis, banguojantis, tekantis, tolygus, pastovus ir lėtai blunkantis), ji gražiai apšvies ir sukurs magišką šventinę atmosferą.

Pastaba: pridėta USB jungtis nėra atspari vandeniui, tad ši dalis turi būti apsaugota nuo vandens. Tačiau, kadangi 5 m laidas ir gaminys yra atsparūs vandeniui, Kalėdų dekoracija gali būti naudojama lauke.

Lempučių spalva: įvairių spalvųMedžiaga: akrilasMatmenys (L): 70 x 41 x 128 cm (ilgis x plotis x aukštis)Matmenys (M): 69 x 17 x 90 cm (ilgis x plotis x aukštis)Matmenys (S): 34 x 14 x 60 cm (ilgis x plotis x aukštis)Laido ilgis: 5 mLED lempučių skaičius: 3008 švietimo režimaiSu 5 m prailginimo laiduSu USB jungtimiTinkamas naudoti tiek lauke, tiek patalposePastaba: 5 V USB adapteris nepridedamasKomplektą sudaro:3 x elniai

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.