Laiptų kilimėliai, 10vnt., rudos spalvos, 65x25cm

Šie kilimėliai laiptams bus ne tik įspūdinga jūsų namų interjero detalė, bet ir apsaugos jus nuo paslydimo lipant laiptais ar leidžiantis nuo jų. Tuo pačiu metu jie apsaugo jūsų laiptus nuo įbrėžimų. Aukščiausios kokybės medžiaga: šie kilimėliai yra pagaminti iš adatomis perforuoto audinio, tad jie sugeria garsą, yra neslystantys ir šilti.Skalbiamas ir užlenkiamas kilimėlis: šie kilimėliai taip pat gali būti skalbiami ir užlenkiami, taip apsaugant tiek laiptų viršų, tiek priekį. Dvipusės lipnios juostos: ant pagrindo esančios dvipusės lipnios juostos leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti šiuos kilimėlius prie laiptų.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
54,73 €
Kiekis

Šie kilimėliai laiptams bus ne tik įspūdinga jūsų namų interjero detalė, bet ir apsaugos jus nuo paslydimo lipant laiptais ar leidžiantis nuo jų. Tuo pačiu metu jie apsaugo jūsų laiptus nuo įbrėžimų.

Aukščiausios kokybės medžiaga: šie kilimėliai yra pagaminti iš adatomis perforuoto audinio, tad jie sugeria garsą, yra neslystantys ir šilti.Skalbiamas ir užlenkiamas kilimėlis: šie kilimėliai taip pat gali būti skalbiami ir užlenkiami, taip apsaugant tiek laiptų viršų, tiek priekį. Dvipusės lipnios juostos: ant pagrindo esančios dvipusės lipnios juostos leidžia lengvai ir greitai pritvirtinti šiuos kilimėlius prie laiptų.Spalva: rudaMedžiaga: adatomis perforuotas audinys (100% polipropilenas)Matmenys: 65 x 25 cm (ilgis x plotis)Kuokštelių svoris: 700 g/m²Su dvipusėmis prilimpančiomis juostomisKomplektą sudaro:10 x laiptų kilimėlių

Duomenų lapas

Spalva
Ruda
Plotis
25 cm
Ilgis
65 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.