Minkštų lagaminų su ratukais komplektas, 3vnt., raudonos sp.

Ar vykstate į verslo kelionę ar atostogų- su šiuo žavingu lagaminų komplektu kartu su savimi galite pasiimti viską, ko tik gali prireikti. Šie minkštos medžiagos lagaminai su ratukais yra dengti aukštos kokybės, tvirta PVC oksfordo medžiaga ir turi užraktus, apsaugančius jūsų turtą. Jų išsiplečiančios plokštės padidina pagrindinių skyrių gylį iki 4cm, o vidiniai aptempiantys dirželiai užtikrins, jog jūsų drabužiai būtų tvarkingai sudėti ir savo vietose. Be lagamino teleskopinių rankenų, kiekvienas iš jų turi dvi nešimo rankenas (viršuje ir šone) ir keturis 360 laipsnių ratukus, tam, jog jį be jokio vargo būtų galima vežtis kartu. Šis aukštos kokybės ir lengvas lagaminų komplektas bus puikus palydovas bet kokioje kelionėje. Į pristatymą
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
163,74 €
Kiekis

Ar vykstate į verslo kelionę ar atostogų- su šiuo žavingu lagaminų komplektu kartu su savimi galite pasiimti viską, ko tik gali prireikti.

Šie minkštos medžiagos lagaminai su ratukais yra dengti aukštos kokybės, tvirta PVC oksfordo medžiaga ir turi užraktus, apsaugančius jūsų turtą. Jų išsiplečiančios plokštės padidina pagrindinių skyrių gylį iki 4cm, o vidiniai aptempiantys dirželiai užtikrins, jog jūsų drabužiai būtų tvarkingai sudėti ir savo vietose. Be lagamino teleskopinių rankenų, kiekvienas iš jų turi dvi nešimo rankenas (viršuje ir šone) ir keturis 360 laipsnių ratukus, tam, jog jį be jokio vargo būtų galima vežtis kartu.

Šis aukštos kokybės ir lengvas lagaminų komplektas bus puikus palydovas bet kokioje kelionėje. Į pristatymą įeina trys įvairių dydžių lagaminai su ratukais ir mažesni lagaminai su ratukais, kurie gali būti laikomi didesniuose, taip sutaupant vietos.

Spalva: raudonaMedžiaga: PVC dengtas oksfordo audinysDydis (L): 45 x 35 x 73 cm (ilgis x plotis x aukštis)Dydis (M): 40 x 30 x 65 cm (ilgis x plotis x aukštis)Dydis (S): 35 x 25 x 55 cm (ilgis x plotis x aukštis)Vidiniai aptempiantys dirželiaiRakinamasKeturi 360 laipsnių ratukaiTeleskopinė lagamino rankena2 kišenės priekyje2 x nešimo rankenos (viršuje ir šone)Išsiplečianti plokštė su užtrauktukais padidina pagrindinį skyrių iki 4cmMažesni lagaminai gali būti laikomi didesniuosiuose, taip sutaupant vietosYpatingai patvarus, bet lengvasAudinys: Poliesteris: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Raudona

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.