Nešiojama termoelektrinė šaltdėžė, 20l, 12V, 230V

Su šia nešiojama 24 litrų termoelektrine šaltdėže, kuri pasižymi tiek vėsinimo, tiek šilumos išlaikymo funkcijomis, vasarą galėsite mėgautis šaltais gėrimais, o žiemą - šiltu maistu. Termostato pagalba ir dėl maisto temperatūros palaikymo funkcijos, maistas yra išlaikomas šiltas 50-70°C temperatūros. Vėsinimo funkcija gėrimus atvėsina iki 15-18˚C žemiau aplinkos temperatūros. Didžiausias nustatymas užtikrina našiausią veikimą, o ECO režimas užtikrina, jog jis veiks tyliai ir taupys elektros energiją, tad puikiai tiks naudoti stovyklaujant. ECO režimas galimas elektros energiją tiekiant 230 V. Elektrinę šaltdėžę paprasta naudoti. Šaltdėžėje galite laikyti maistą ir gėrimus įjungę į 230 V išvestį ar 12 V cigarečių degiklį automobilyj
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
88,11 €
Kiekis

Su šia nešiojama 24 litrų termoelektrine šaltdėže, kuri pasižymi tiek vėsinimo, tiek šilumos išlaikymo funkcijomis, vasarą galėsite mėgautis šaltais gėrimais, o žiemą - šiltu maistu.

Termostato pagalba ir dėl maisto temperatūros palaikymo funkcijos, maistas yra išlaikomas šiltas 50-70°C temperatūros. Vėsinimo funkcija gėrimus atvėsina iki 15-18˚C žemiau aplinkos temperatūros. Didžiausias nustatymas užtikrina našiausią veikimą, o ECO režimas užtikrina, jog jis veiks tyliai ir taupys elektros energiją, tad puikiai tiks naudoti stovyklaujant. ECO režimas galimas elektros energiją tiekiant 230 V.

Elektrinę šaltdėžę paprasta naudoti. Šaltdėžėje galite laikyti maistą ir gėrimus įjungę į 230 V išvestį ar 12 V cigarečių degiklį automobilyje ar valtyje. Dėl didelės rankenos, šaltdėžę galėsite patogiai nešti ilgus atstumus.

Spalva: pilka ir baltaMedžiaga: PP (polipropilenas)Matmenys: 39,6 x 23,7 x 42,6 cm (ilgis x plotis x aukštis)Talpa: 24 lSvoris: 4,2 kgGalia: 48 WECO režimas: 8 WEnergijos vartojimo efektyvumo klasė: A +++Atvėsina iki 15-18˚C žemiau aplinkos temperatūrosTermostato pagalba išlaiko maistą 50-70°C temperatūros12V ir 230V elektros kištukai, įmontuotas DC/AC transformatorius230V kištuko laido ilgis: 1,4 m12V kištuko laido ilgis: 1,6 m

Duomenų lapas

Tipas
Termokrepšiai
Spalva
Pilka

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.