• Nauja

Sodo komposto dėžė, 100x50cm, galvanizuotas plienas

Ši sodo komposto dėžė neabejotinai bus puikiu pasirinkimu jūsų sodo atliekų kaupimui. Įvairioms oro sąlygoms atspari medžiaga: pagaminta iš galvanizuoto plieno, komposto talpa yra atspari rūdims ir įvairioms oro sąlygoms, tad užtikrina ilgą tarnavimo laiką.Tinklinis dizainas: atvirų grotelių dizainas užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir taip sudaro geriausias sąlygas žaliosioms atliekoms skaidytis.Praktiška: užsiimant sodininkyste, ši komposto dėžė gali būti naudojama surinkti organines atliekas, tokias kaip lapus, žoles ir vejos nuopjovas. Turėdami šią komposto dėžę taip pat galėsite pasigaminti vertingų ir natūralių trąšų. Pastaba:Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
46,17 €
Kiekis

Ši sodo komposto dėžė neabejotinai bus puikiu pasirinkimu jūsų sodo atliekų kaupimui.

Įvairioms oro sąlygoms atspari medžiaga: pagaminta iš galvanizuoto plieno, komposto talpa yra atspari rūdims ir įvairioms oro sąlygoms, tad užtikrina ilgą tarnavimo laiką.Tinklinis dizainas: atvirų grotelių dizainas užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir taip sudaro geriausias sąlygas žaliosioms atliekoms skaidytis.Praktiška: užsiimant sodininkyste, ši komposto dėžė gali būti naudojama surinkti organines atliekas, tokias kaip lapus, žoles ir vejos nuopjovas. Turėdami šią komposto dėžę taip pat galėsite pasigaminti vertingų ir natūralių trąšų.

Pastaba:

Siekiant užtikrinti lengvą surinkimą, kiekvienas gaminys pristatomas su surinkimo instrukcijomis dėžėje.Spalva: sidabroMedžiaga: galvanizuotas plienasMatmenys: 100 x 50 cm (skersmuo x aukštis)Tinklelio dydis: 10 x 5 cm (ilgis x plotis)Storis: 3,5 mm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.