Just Perfecto JL-00: 1650W Elektrinė keptuvė XXL - 5.5L

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
60,56 €
Kiekis

„Just Perfecto XXL“ elektrinis puodas – 1650 W

– Elektrinė keptuvė, su reguliuojamu karščio lygiu, temperatūra 5 lygių, šilumos palaikymo funkcija, apsauga nuo perkaitimo

Skaniausi patiekalai, žinoma, gaminami Just Perfecto elektriniame troškinimo inde. Su daugiafunkcine ir galinga keptuve galėsite paruošti, pavyzdžiui, skanius kebabus, vištienos blauzdeles, mėsos kukulius ar tiesiog skanią picą, kaip esate įpratę iš tikro italo, bet patogiai savo namuose!

Lengvai nustatykite norimą temperatūrą naudodami vieną iš 5 temperatūros nustatymų. Tuo tarpu mėgaukitės gero vyno taure savo fotelyje arba patikrinkite patiekalo eigą su pridedamu stikliniu dangteliu. Užsisakykite dabar ir mėgaukitės savo „Just Perfecto“ elektriniu troškintuvu!

30 cm ilgio, 40 cm pločio ir 10 cm aukščio troškintuvas yra didelis ir leidžia vienu metu paruošti didelį kiekį maisto. 

Elektrinę keptuvę lengva transportuoti dėl vėsioje padėtyje esančių rankenų, prietaisas turi indikatoriaus lemputę ir šilumos palaikymo funkciją, kad galėtumėte kurį laiką palikti patiekalus jiems neatvėsus.

Keptuvėje įrengta šilumos palaikymo funkcija, kuri yra itin praktiška. Šilumos palaikymo funkcijos dėka galite paruošti patiekalus laiku, kad įsitikintumėte, tačiau vėlyviems svečiams taip pat galite patiekti karštą patiekalą, nes maistas keptuvėje išlieka šiltas.

Optimaliam elektrinės keptuvės naudojimui joje yra stiklinis dangtelis, kuris puikiai prisitaiko prie keptuvės kraštų. Idealiu atveju permatomas stiklas leidžia stebėti gaminimo procesą. Jūs tiksliai žinote, kada jūsų patiekalas bus paruoštas.

Lengvai išvalykite keptuvę po naudojimo. Tiek nepridegančią keptuvę, tiek dangtį galima lengvai nuplauti švelniu plovikliu ir kempine. Nenaudokite abrazyvinių produktų, kurie gali pažeisti keptuvę.

Funkcijos :

Galia: 1650 vatų

Tūris: 5,5 litro

Temperatūra: 200°C

Dvisluoksnė neprideganti danga

Apsauga nuo perkaitimo

Dydis: 30cm x 40cm x 10cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.