KEPTUVĖ  28 CM, AMBERR

KEPTUVĖ 28 CM, AMBERR

Keptuvė su stikliniu dangčiu 28 cm AMBERR puodai ir keptuvės pagaminti iš lieto aliuminio ir padengti sintetine marmurine dangaekologiška ir netoksiška. 

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
29,00 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Keptuvė su stikliniu dangčiu 28 cm AMBERR puodai ir keptuvės pagaminti iš lieto aliuminio ir padengti sintetine marmurine danga: ekologiška ir netoksiška. Marmurinė danga skirta lengvam ir sveikam maisto gaminimui. Maistas gaminamas ne tik su mažu kiekiu riebalų, bet ir ant ekologiško ir saugaus maisto gaminimo paviršiaus. Nekaistančios rankenėlės.   Ši danga yra: - Netoksiška: perkaitinus (keptuvę kaitinant ilgiau nei 3 min.) pažeidžiamos dangos savybės, tačiau keptuvė neišskiria nuodingų garų.

- Ekologiškai švari danga: pašalinta aplinkai kenksminga PFOA (perfluorooktaninė rūgštis), kuri randama įprastose tefloninėse dangose.

- Atspari įbrėžimams: šios keptuvės paviršius stipresnis nei tradicinės tefloninės dangos, tačiau jokiu būdu negalima naudoti metalinių įrankių.

- Taupanti energiją.

- Sudėtyje nėra jokių sunkiųjų metalų, pavyzdžiui, švino.   Taigi, tai ne tik naudinga Jums ir Jūsų šeimai, bet ir aplinkai.

Amberr indai tinkami naudoti bet kokiomis viryklėmis: dujinėmis, elektrinėmis, halogeninėmis, indukcinėmis.

Negalima plauti indaplovėje.   https://www.youtube.com/watch?v=bAe3zB80QQg&feature=youtu.be

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: