Kavos staliukas, betono pilkos spalvos, 60x60x42cm, MDP

Šis paprastas kavos staliukas bus nesenstanti jūsų namų interjero dalis! Šis kavos staliukas yra pagamintas iš plokštės, kuri užtikrina jo tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jo tvirtas stalviršis užtikrina stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vazas, vaisių dubenis ir papuošimus. Jis taip pat turi papildomą lentyną daiktams, kurioje galite laikyti žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius ir kt. Modernaus bei subtilaus dizaino, jis puikiai dera prie kitų baldų. Šis kavos staliukas yra pakankamai lengvai surenkamas pridėtų instrukcijų ir įrangos pagalba. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
47,30 €
Kiekis

Šis paprastas kavos staliukas bus nesenstanti jūsų namų interjero dalis!

Šis kavos staliukas yra pagamintas iš plokštės, kuri užtikrina jo tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jo tvirtas stalviršis užtikrina stabilų ir saugų paviršių, ant kurio galėsite pasidėti gėrimus, vazas, vaisių dubenis ir papuošimus. Jis taip pat turi papildomą lentyną daiktams, kurioje galite laikyti žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius ir kt. Modernaus bei subtilaus dizaino, jis puikiai dera prie kitų baldų.

Šis kavos staliukas yra pakankamai lengvai surenkamas pridėtų instrukcijų ir įrangos pagalba. Jį lengva prižiūrėti ir valyti drėgna šluoste.

Spalva: betono pilkaMedžiaga: medienos drožlių plokštėMatmenys: 60 x 60 x 42 cm (plotis x gylis x aukštis)Stabili ir tvirta konstrukcijaSu 1 lentyna

Duomenų lapas

Spalva
Pilka
Plotis
60 cm
Ilgis
60 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.