Kavos staliukas, pilkos spalvos, 120x60x35 cm, labai blizgus

Su mūsų stilingu kavos staliuku pamilkite elegantišką dizainą! Pagamintas iš labai blizgios apdailos medienos drožlių plokštės, šis prie sofos pastatomas staliukas spinduliuoja rafinuotumu bei yra ypatingai stabilus ir patvarus. Šis kavos staliukas iš abiejų pusių gali būti prailgintas, taip suteikiant pakankamai vietos lengvai pasiekiamus laikyti savo žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius bei kitus mažus daiktus. Fiksuojami ratukai užtikrina lengvą staliuko judinimą arba užfiksavimą. Šį kavos staliuką lengva surinkti. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite buvimu su savo šeima ir draugais prie šio išskleidžiamo kavos staliuko!
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
111,59 €
Kiekis

Su mūsų stilingu kavos staliuku pamilkite elegantišką dizainą!

Pagamintas iš labai blizgios apdailos medienos drožlių plokštės, šis prie sofos pastatomas staliukas spinduliuoja rafinuotumu bei yra ypatingai stabilus ir patvarus. Šis kavos staliukas iš abiejų pusių gali būti prailgintas, taip suteikiant pakankamai vietos lengvai pasiekiamus laikyti savo žurnalus, knygas, nuotolinio valdymo pultelius bei kitus mažus daiktus. Fiksuojami ratukai užtikrina lengvą staliuko judinimą arba užfiksavimą. Šį kavos staliuką lengva surinkti.

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite buvimu su savo šeima ir draugais prie šio išskleidžiamo kavos staliuko!

Spalva: pilkaMedžiaga: medienos drožlių plokštė su ypatingai blizgia apdailaMatmenys: 120 x 60 x 35 cm (ilgis x plotis x aukštis)Galimybė išplėstiSu 1 vidiniu skyriumi ir fiksuojamais ratukais

Duomenų lapas

Spalva
Pilka
Plotis
60 cm
Ilgis
120 cm
Aukštis
35 cm

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.