Ponio balno rinkinys, 10", juodas

Šis balno rinkinys su balnu, balno apdangalu, kilpomis, kilpų diržais ir pavarža, yra sukurtas raitelį išlaikyti teisingoje pozicijoje, taip užtikrinant saugų ir subalansuotą jojimą. Šis balnas sukurtas sujungiant praktiškumą ir estetiškumą. Jis sustiprintas visose labiausiai spaudžiamose vietose, taip užtikrinant jo ilgaamžiškumą. Balno apdangalas iš poliesterio yra paminkštintas ir žirgui suteikia komfortą, be to, norint lengvai išvalyti- gali būti nuimtas. Kilpos pagamintos iš aukštos kokybės plastiko yra pakankamai tvirtos, todėl išlaikys metų metus. Kilpų diržai ir pavarža yra tvirti, todėl užtikrina jūsų jojimo saugumą. Ši lengva sėdynė yra pakankamai patogi todėl galėsite jodinėti valandų valandas. Be to, ant jos lengva atsisėsti.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
108,29 €
Kiekis

Šis balno rinkinys su balnu, balno apdangalu, kilpomis, kilpų diržais ir pavarža, yra sukurtas raitelį išlaikyti teisingoje pozicijoje, taip užtikrinant saugų ir subalansuotą jojimą.

Šis balnas sukurtas sujungiant praktiškumą ir estetiškumą. Jis sustiprintas visose labiausiai spaudžiamose vietose, taip užtikrinant jo ilgaamžiškumą. Balno apdangalas iš poliesterio yra paminkštintas ir žirgui suteikia komfortą, be to, norint lengvai išvalyti- gali būti nuimtas. Kilpos pagamintos iš aukštos kokybės plastiko yra pakankamai tvirtos, todėl išlaikys metų metus. Kilpų diržai ir pavarža yra tvirti, todėl užtikrina jūsų jojimo saugumą. Ši lengva sėdynė yra pakankamai patogi todėl galėsite jodinėti valandų valandas. Be to, ant jos lengva atsisėsti.

Spalva: juodaSėdynės dalis: 10" (25,4 cm)Pavaržos ilgis: 60 cmApdangalo dydis: 50 x 44 cm (ilgis x plotis)Sėdynės ir kilpų medžiaga: plastikasPavaržos ir apdangalo medžiaga: audinysRinkinį sudaro: balnas, balno apdangalas, kilpos, kilpų diržai, pavaržaTinkamas naudoti tik ant poniųAudinys: Poliesteris: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.