Jojimo Balno Komplektas, Natūrali Oda, Juodas, 16", 14 cm, 5-in-1

Šį rinkinį sudaro balnas, pabalnė, balnakilpės, balnakilpės diržai ir pavarža, jie užtikrins, kad sėdėsite teisingoje pozicijoje, leisdami joti saugiai ir turint pusiausvyrą.Mielas balnas pagamintas iš natūralios odos (100 %), estetikos ir praktiškumo derinys. Balnas sutvirtintas visose spaudimo vietose, papildomam tvirtumui. Iš poliesterio pagaminta pabalnė yra minkšta, papildomam žirgo komfortui ir gali būti nuimta nesudėtingam valymui. Metalinės balnakilpės pakankamai stiprios ir tarnaus ilgai. Balnakilpės diržai ir pavarža labai tvirti, užtikrinti saugų jojimą.Lengvas balnas yra labai patogus ilgam jojimui. Tuo pat metu balnas labai lengvai tvirtinamas.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
151,14 €
Kiekis

Šį rinkinį sudaro balnas, pabalnė, balnakilpės, balnakilpės diržai ir pavarža, jie užtikrins, kad sėdėsite teisingoje pozicijoje, leisdami joti saugiai ir turint pusiausvyrą.

Mielas balnas pagamintas iš natūralios odos (100 %), estetikos ir praktiškumo derinys. Balnas sutvirtintas visose spaudimo vietose, papildomam tvirtumui. Iš poliesterio pagaminta pabalnė yra minkšta, papildomam žirgo komfortui ir gali būti nuimta nesudėtingam valymui. Metalinės balnakilpės pakankamai stiprios ir tarnaus ilgai. Balnakilpės diržai ir pavarža labai tvirti, užtikrinti saugų jojimą.

Lengvas balnas yra labai patogus ilgam jojimui. Tuo pat metu balnas labai lengvai tvirtinamas.

Spalva: JuodaDydis: 16”Pavaržos ilgis: 95 cmStemplės (kanalo) dydis: 5,5” (14 cm)Pabalnės sudėtis: PoliesterisPenki – viename rinkinys: Natūralios odos balnas, pabalnė, balnakilpės, balnakilpės diržai ir pavaržaAudinys: Oda: 100%

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.