Turistinis 9 d. Ketaus Puodų ir Priedų Komplektas "Dutch Oven"

Šiame turistiniame komplekte yra viskas, ko jums reikia išsiruošus į pikniką ar gaminant maistą ant grotelių. Grilio plokštė, keptuvė ir ketaus puodas suteiks galimybę kepti ir troškinti. O tokie priedai kaip dangtis, puodo padėklas ir įrankis dangčiui pakelti padės gaminti lengvai ir neskubant. Kartu su medine dėže, į kurią galite tvarkingai susidėti visus įrankius, šis rinkinys be abejonės yra idealus išvykoms į gamtą.Po naudojimo plienines dalis išdžiovinkite ilgam tarnavimui.

local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
107,92 €
Kiekis

Šiame turistiniame komplekte yra viskas, ko jums reikia išsiruošus į pikniką ar gaminant maistą ant grotelių. Grilio plokštė, keptuvė ir ketaus puodas suteiks galimybę kepti ir troškinti. O tokie priedai kaip dangtis, puodo padėklas ir įrankis dangčiui pakelti padės gaminti lengvai ir neskubant. Kartu su medine dėže, į kurią galite tvarkingai susidėti visus įrankius, šis rinkinys be abejonės yra idealus išvykoms į gamtą.

Po naudojimo plienines dalis išdžiovinkite ilgam tarnavimui.

Pagrindinė medžiaga: ketus (išskyrus medinę dėžę)Bendras svoris (kartu su medine dėže): 18,95 kg"Dutch Oven" rinkinio dalys:Dekoratyvinė medinė dėžė (3,9 kg; 55 x 21 x 34 cm)Katiliukas su dangčiu (katiliukas) (skersmuo viršuje: 25,5 cm; skersmuo apačioje: 21 cm; aukštis: 10 cm)Katiliukas su dangčiu (dangtis) (skersmuo viršuje: 26 cm; skersmuo apačioje: 24 cm; aukštis: 2,5 cm)Prikaistuvis su dangčiu (prikaistuvis) (19 cm)Prikaistuvis su dangčiu (dangtis) (20 cm)Keptuvė [skersmuo viršuje: 30 cm (±2 cm); skersmuo apačioje: 24 cm]Apverčiama grilio plokštė [4 kg; 51(su rankena)/43(be rankenos) x 23,5 cm x 1 cm]Puodo padėklas (0,3 kg; 19,5 cm)Dangčio pakėlimo įrankis (0,3 kg; 43 cm)

Duomenų lapas

Tipas
Indai, keptuvės, puodai
Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.