Svarmenų rinkinys, 14 vnt., 20 kg

Šis universalus svarmenų komplektas skirtas krūtinei, bicepsams, rankoms, tricepsams ir nugaros raumenims treniruoti. Komplektą sudaro keturios 2,5 kg svorio plokštės, keturios 2 kg svorio plokštės ir dvi štangos 1 kg su užsukamais užtvirtinimais - visa tai sveria apie 20 kg. Jis puikiai tiks tiems, kurie ieško įvairių mankštinimosi būdų. Dėka šio komplekto įvairumo, naudotojas galės pritaikyti svorius skirtingiems pratimams. Šios svorio plokštės yra pagamintos iš cemento su tvirto plastiko danga ir jas galėsite lengvai pritvirtinti prie štangos su rinkinyje esančiais užsukamais užtvirtinimais. Kiekviena plokštė turi aiškiai pažymėtą svorį, kad tinkamą svorį pasirinktumėte greitai ir lengvai. Štangos yra padengtos neslystančio plastiko danga.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
44,43 €
Kiekis

Šis universalus svarmenų komplektas skirtas krūtinei, bicepsams, rankoms, tricepsams ir nugaros raumenims treniruoti. Komplektą sudaro keturios 2,5 kg svorio plokštės, keturios 2 kg svorio plokštės ir dvi štangos 1 kg su užsukamais užtvirtinimais - visa tai sveria apie 20 kg. Jis puikiai tiks tiems, kurie ieško įvairių mankštinimosi būdų. Dėka šio komplekto įvairumo, naudotojas galės pritaikyti svorius skirtingiems pratimams.

Šios svorio plokštės yra pagamintos iš cemento su tvirto plastiko danga ir jas galėsite lengvai pritvirtinti prie štangos su rinkinyje esančiais užsukamais užtvirtinimais. Kiekviena plokštė turi aiškiai pažymėtą svorį, kad tinkamą svorį pasirinktumėte greitai ir lengvai. Štangos yra padengtos neslystančio plastiko danga.

Spalva: juodaMedžiaga: cementas su plastiko danga + plieniniai vamzdžiaiDidelių plokščių skersmuo: 22 cmMažų plokščių skersmuo: 19,5 cmDidelių plokščių storis: 4 cmMažų plokščių storis: 3,5 cmSkylės skersmuo: 26,5 mmSvarmenų vamzdžio matmenys: 2,5 x 45 cm (skersmuo x ilgis)Bendras svoris: 20 kgKiekvieno svarmens vamzdžio svoris (su užsukamais užtvirtinimais): 1 kgPlokštės svoris: 4 x 2,5 kg + 4 x 2 kgNeslystančio plastiko dangaĮ komplektą įeina:4 x svorio plokštės (2,5 kg)4 x svorio plokštės (2 kg)2 x svarmenų vamzdžiai4 x užsukamos spynos

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.