Atlošiamas masažinis krėslas, raudonos spalvos, dirbtinė oda

Šis atlošiamas masažinis krėslas taps puikiu baldu atsisėsti savo svetainėje. Elektrinis masažinis krėslas yra pagamintas iš dirbtinės odos, faneros ir metalinio rėmo, kas suteikia jam stabilumo bei užtikrina, kad ant jo minkšta sėdėti. Šis atlošiamas masažinis krėslas turi 6 masažinius taškus nugarai, sėdynei ir kojoms. Pridėtas rankinis valdiklis leidžia pasirinkti skirtingas masažo programas. Norėdami dar labiau atsipalaiduoti, vienu mygtuko paspaudimu taip pat galite įjungti sėdimosios dalies šildymą. Be to, atlošas gali būti nuleistas žemyn, o pakoja – pakelta auštyn. Tokia padėtis leis jums patogiai atsigulti. Šis elektrinis atlošiamas masažinis krėslas taip pat turi rankiniam valdikliui ar kitiems daiktams skirtą šoninę kišenę.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
173,63 €
Kiekis

Šis atlošiamas masažinis krėslas taps puikiu baldu atsisėsti savo svetainėje.

Elektrinis masažinis krėslas yra pagamintas iš dirbtinės odos, faneros ir metalinio rėmo, kas suteikia jam stabilumo bei užtikrina, kad ant jo minkšta sėdėti. Šis atlošiamas masažinis krėslas turi 6 masažinius taškus nugarai, sėdynei ir kojoms. Pridėtas rankinis valdiklis leidžia pasirinkti skirtingas masažo programas. Norėdami dar labiau atsipalaiduoti, vienu mygtuko paspaudimu taip pat galite įjungti sėdimosios dalies šildymą. Be to, atlošas gali būti nuleistas žemyn, o pakoja – pakelta auštyn. Tokia padėtis leis jums patogiai atsigulti. Šis elektrinis atlošiamas masažinis krėslas taip pat turi rankiniam valdikliui ar kitiems daiktams skirtą šoninę kišenę.

Spalva: raudonaMedžiaga: dirbtinė oda (30% poliesteris, 60% PU, 10% medvilnė), metalas, faneraBendri matmenys: 66 x 88 x 106 cm (plotis x gylis x aukštis)Matmenys (atsigulus): 66 x 139 x 87 cm (plotis x gylis x aukštis)Sėdynės matmenys: 51 x 57 cm (plotis x gylis)Sėdynės aukštis nuo žemės: 44/54 cmReguliuojamos atramos nugarai ir kojomsPasirinkimai: masažas ir šildymasMasažo tipas: 6 taškų vibracinis masažasReikia surinkti: taipPastaba: 5 V adapteris nepridedamas

Duomenų lapas

Spalva
Raudona
Medžiaga
Dirbtinė oda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.