Vakuuminiai maišai drabužiams, 20vnt., 3 dydžių

Mūsų vakuuminiame suspaudžiamame maiše daiktams galite laikyti didelius ir sezonui netinkančius daiktus bei suteikti savo namuose ar keliaujant daugiau vietos. Su šiais maišais daiktams, galite suspausti drabužius, pagalves, pledus, sezoninę patalynę ir kt. Jie puikiai tinka naudoti namuose, keliaujant, kraustantis ir kt. Iš plastiko pagamintas maišas yra atsparus pelėsiui ir vandeniui. Jis yra lengvai naudojamas, - tiesiog atidarykite maišą, sudėkite daiktus, uždarykite jį ir išsiurbkite orą. Lengvai užsandarinamas slankiklis užtikrina, kad maišą greitai uždarysite ir atidarysite. Šis suspaudžiamas maišas taip pat yra lengvai valomas ir gali būti pakartotinai panaudojamas. Siekiant užtikrinti, kad jis patenkins įvairius jūsų poreikius, į pristatymą įein
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
40,61 €
Kiekis

Mūsų vakuuminiame suspaudžiamame maiše daiktams galite laikyti didelius ir sezonui netinkančius daiktus bei suteikti savo namuose ar keliaujant daugiau vietos. Su šiais maišais daiktams, galite suspausti drabužius, pagalves, pledus, sezoninę patalynę ir kt. Jie puikiai tinka naudoti namuose, keliaujant, kraustantis ir kt.

Iš plastiko pagamintas maišas yra atsparus pelėsiui ir vandeniui. Jis yra lengvai naudojamas, - tiesiog atidarykite maišą, sudėkite daiktus, uždarykite jį ir išsiurbkite orą. Lengvai užsandarinamas slankiklis užtikrina, kad maišą greitai uždarysite ir atidarysite. Šis suspaudžiamas maišas taip pat yra lengvai valomas ir gali būti pakartotinai panaudojamas. Siekiant užtikrinti, kad jis patenkins įvairius jūsų poreikius, į pristatymą įeina 3 dydžių maišai. Prašome atkreipti dėmesį: siurblys į pristatymą nepridedamas.

Spalva: skaidri ir mėlynaMedžiaga: plastikasMatmenys (L): 120 x 70 cm (ilgis x plotis)Matmenys (M): 80 x 60 cm (ilgis x plotis)Matmenys (S): 60 x 40 cm (ilgis x plotis)Tipas: plokščias vakuuminis maišas daiktamsAtsparus pelėsiui ir bakterijomsLengvai užsandarinamas slankiklisSu įleidimui ir išleidimui skirtais ventiliaisKomplektą sudaro:5 x vakuuminiai maišai (L)5 x vakuuminiai maišai (M)10 x vakuuminių maišų (S)

Duomenų lapas

Spalva
Permatomas

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.