Kalėdinė arka, žalios spalvos, 270cm

Su šia žavinga kalėdine arka sukurkite nuostabią šventišką atmosferą! Ji gali būti naudojama vestuvėms, festivaliams ir kt. Plieninis stovas: pridėtas plieninis stovas suteiks jūsų Kalėdų arkai optimalaus stabilumo.PVC šakelės: ši iš PVC pagaminta kalėdinė arka pasižymi labai tikroviška forma ir išvaizda.Ilgaamžis patvarumas: patvari arka gali būti naudojama kasmet, tad ji yra labai ekonomiškas pasirinkimas.

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
131,66 €
Kiekis

Su šia žavinga kalėdine arka sukurkite nuostabią šventišką atmosferą! Ji gali būti naudojama vestuvėms, festivaliams ir kt.

Plieninis stovas: pridėtas plieninis stovas suteiks jūsų Kalėdų arkai optimalaus stabilumo.PVC šakelės: ši iš PVC pagaminta kalėdinė arka pasižymi labai tikroviška forma ir išvaizda.Ilgaamžis patvarumas: patvari arka gali būti naudojama kasmet, tad ji yra labai ekonomiškas pasirinkimas.Spalva: žaliaMedžiaga: PVC, plienasBendri matmenys: 215 x 270 cm (plotis x aukštis)Praėjimo matmenys: 115 x 180/220 cm (plotis x aukštis)Stovo plotis: 60 cmSu 2400 šakųReikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Žalia

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.