Pasukama biuro kėdė, raudonojo vyno spalvos, aksomas (333880)

Pasižyminti stilingu dizainu, ši pasukama biuro kėdė taps praktiška bei modernia jūsų namų, biuro ir svetainės detale. Apmušta minkštu prisiliesti aksomu, ši biuro kėdė yra itin patogi ir patvari. Milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia nepaprasto tvirtumo ir stabilumo. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, atsižvelgdami į savo poreikius, galėsite sureguliuoti pasukamos kėdės aukštį. Be to, siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, sėdynė gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
59,58 €
Kiekis
Paskutinė prekė

Pasižyminti stilingu dizainu, ši pasukama biuro kėdė taps praktiška bei modernia jūsų namų, biuro ir svetainės detale.

Apmušta minkštu prisiliesti aksomu, ši biuro kėdė yra itin patogi ir patvari. Milteliniu būdu dengto plieno rėmas suteikia nepaprasto tvirtumo ir stabilumo. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, atsižvelgdami į savo poreikius, galėsite sureguliuoti pasukamos kėdės aukštį. Be to, siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, sėdynė gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.

Spalva: vyno raudonaPlieno spalva: auksinėMedžiaga: milteliniu būdu dengtas plienas, aksomas (100% poliesteris)Užpildo medžiaga: porolonasBendri matmenys: 40 x 43 x (78,5–86,5) cm (plotis x gylis x aukštis)Pasukama 360 laipsnių kampuDujinio pakėlimo mechanizmasLengvai rieda ratukų pagalbaReikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Raudona
Medžiaga
Aksomas

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.