Bėgimo takelis Reebok FR20 Floatride, juodas

local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
1 151,81 €
Kiekis
Paskutinė prekė

"FR20 Floatride" turi naujausią bėgimo takelio technologiją, kuri padeda tobulinti bėgimo namuose patirtį. Sukurtas visiškai pagal namų bėgiko poreikius, FR20 bėgimo takelis pasižymi tvirtu ir patikimu veikimu, kokio galima tikėtis iš intensyviai naudojamo komercinio bėgimo takelio, ir tas pačias funkcijas bei privalumus perkelia į stilingą, minimalistinį dizainą, sukurtą specialiai bet kokiai namų aplinkai papildyti.

 

"FR20" pagrindą sudaro naujausias "Reebok" ekologiškas "eco-Kinetic" variklis, užtikrinantis įspūdingą galią iš kompaktiško, tylaus ir energiją taupančio maitinimo bloko. Efektyviai patalpintas po aptakiu variklio gaubtu, "eco-Kinetic" variklis pasiekia didžiausią 2,25 AG galią, be vargo išjudindamas bėgimo takelį iki 18 km/val. greičio. Bėgimas - tai ne tik greitis, todėl variklio ištvermė buvo kruopščiai išbandyta, kad būtų užtikrintas maksimalus patikimumas per visą jo tarnavimo laiką. "Reebok" taip įsitikinę "eco-Kinetic" variklio galia ir patikimumu, kad suteikia jam geriausią pramonėje 10 metų variklio garantiją.

 

Įkvėptas ir išmoktas iš apdovanojimus pelniusio bėgimo batelio "Floatride", FR20 bėgimo takelyje įdiegta "Floatride+" - naujausia bėgimo takelio amortizacijos technologijos inovacija. Strategiškai išdėstytos amortizacijos zonos išilgai bėgimo tako padeda sumažinti sąnariams tenkančią smūgių apkrovą ir efektyviai sugeria energiją, kad būtų užtikrintas energingas amortizacijos pojūtis ir itin sklandus važiavimas.

 

Bėgikas gali visiškai kontroliuoti savo patirtį, nes vienu mygtuko paspaudimu galima pasirinkti 15 galios nuolydžio lygių ir 24 motyvuojančias treniruočių programas. Tai galima dar labiau patobulinti kuriant asmenines treniruotes ir sinchronizuojant FR20 su "Reebok Fitness" programėle, kad atsivertų visas virtualių bėgimo maršrutų ir iššūkių pasaulis. Jie gali palaikyti tempą ir motyvaciją leisdami mėgstamus muzikos kūrinius iš integruotų erdvinio garso garsiakalbių arba žiūrėti naujausias televizijos laidas ir filmus naudodami išmaniojo įrenginio medijos doką.

 

Progresas stebimas ploname LED pulte su daugybe tiesioginių grįžtamojo ryšio rodiklių, įskaitant greitį, atstumą, laiką, kalorijas, širdies ritmą ir kt. Papildomus duomenis galima stebėti ir analizuoti naudojant suderinamą "Reebok Fitness App" programėlę, kad bėgikas galėtų tobulėti ir siekti savo asmeninių tikslų.

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.