Baro taburetė, žalios spalvos, dirbtinė oda

Elegantišku bei moderniu stiliumi pasižyminti madinga baro taburetė tiks bet kokiose erdvėse, tokiose kaip namai, biuras, baras, kavinė ir kt. Apmušta lengvai valoma dirbtine oda, baro kėdė suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, prekystalio taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, ji taip pat gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
66,14 €
Kiekis

Elegantišku bei moderniu stiliumi pasižyminti madinga baro taburetė tiks bet kokiose erdvėse, tokiose kaip namai, biuras, baras, kavinė ir kt.

Apmušta lengvai valoma dirbtine oda, baro kėdė suteiks optimalaus sėdėjimo komforto. Chromuoto plieno pagrindas užtikrina nepaprastą tvirtumą, o įmontuota pakoja – papildomą sėdėjimo malonumą. Be to, dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, prekystalio taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, ji taip pat gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.

Spalva: žaliaMedžiaga: dirbtinė oda (60% PU, 30% poliesteris, 10% medvilnė), chromuotas plienasMatmenys: 45,5 x 45 x (80–101) cm (plotis x gylis x aukštis)Pagrindo skersmuo: 38,5 cmPasukama 360 laipsnių kampuSu dujinio pakėlimo mechanizmuReguliuojamas aukštis: taipReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.