Baro taburetė, šviesiai pilkos spalvos, audinys

Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šios baro taburetės. Siekiant užtikrinti optimalų sėdėjimo komfortą, baro kėdė yra apmušta minkštu prisiliesti audiniu. Metalo ir faneros rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą ir stabilumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šios pasukamos baro taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, ji taip pat gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
87,67 €
Kiekis

Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi sėdėdami ant šios baro taburetės.

Siekiant užtikrinti optimalų sėdėjimo komfortą, baro kėdė yra apmušta minkštu prisiliesti audiniu. Metalo ir faneros rėmas užtikrina nepaprastą tvirtumą ir stabilumą. Dėl dujinio pakėlimo mechanizmo, šios pasukamos baro taburetės aukštis gali būti reguliuojamas ir ji taps puikia bet kokio baro ar valgomojo zonos detale. Siekiant užtikrinti puikų prisitaikymą, ji taip pat gali būti pasukta 360 laipsnių kampu.

Spalva: šviesiai pilkaMedžiaga: audinys (100% poliesteris), fanera, metalasUžpildo medžiaga: porolonasMatmenys: 50 x 51 x (78–92) cm (plotis x gylis x aukštis)Sėdynės matmenys: 43 x 43 cm (plotis x gylis)Sėdynės aukštis nuo žemės: 41–55 cmAtramos nugarai aukštis: 39 cmPasukama 360 laipsnių kampuDujinio pakėlimo mechanizmasReikia surinkti: taip

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.