Baro taburetės, 4vnt., mango medienos masyvas

Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi su savo šeima ir draugais sėdėdami ant šių medinių baro taburečių! Šios baro kėdės yra pagamintos iš tropinio kietmedžio – mango medienos masyvo. Jis pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį bei yra patvarus ilgainiui atsirandančiam nusidėvėjimui ir įtrūkimams. Išskirtinė meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną prekystalio taburečių dalį šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Taburetės pasižymi baltinta apdaila, kuri užtikrina, kad jos taps puikia jūsų namų interjero detale. Siekiant užtikrinti papildomą sėdėjimo komfortą, šios smuklės taburetės taip pat turi įmontuotas pakojas. Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, todėl kiekvienas yra
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
212,57 €
Kiekis

Mėgaukitės gurkšnodami vyną, užkandžiaudami ar tiesiog ilsėdamiesi su savo šeima ir draugais sėdėdami ant šių medinių baro taburečių!

Šios baro kėdės yra pagamintos iš tropinio kietmedžio – mango medienos masyvo. Jis pasižymi tvirtumu atlaikyti svorį bei yra patvarus ilgainiui atsirandančiam nusidėvėjimui ir įtrūkimams. Išskirtinė meistrystė ir gražūs medienos raštai kiekvieną prekystalio taburečių dalį šiek tiek išskiria vieną nuo kitos. Taburetės pasižymi baltinta apdaila, kuri užtikrina, kad jos taps puikia jūsų namų interjero detale. Siekiant užtikrinti papildomą sėdėjimo komfortą, šios smuklės taburetės taip pat turi įmontuotas pakojas.

Svarbi pastaba: spalvos ir raštai gali skirtis priklausomai nuo baldo, todėl kiekvienas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Medžiaga: baltinta apdaila dengtas mango medienos masyvas, juoda spalva milteliniu būdu dengta geležisMatmenys: 38 x 36 x 74 cm (plotis x gylis x aukštis)Pakojos skersmuo: 44 cmReikia surinkti: taipĮ pristatymą įeina:4 x baro taburetės

Duomenų lapas

Spalva
Ruda
Medžiaga
Mediena

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.