Baro taburetės, 6 vnt., juodos, dirbtinė oda

6 juodų baro kėdžių komplektas yra klasikinio dizaino, todėl jis puikiai įsilies į bet kokių modernių namų aplinką. Kėdžių sėdimoji dalis ir atlošas aptraukti storais apmušalais dar didesniam patogumui. Medinės kojelės užtikrina stabilumą bei suteikia kėdėms elegancijos. Kėdės apmušalai yra dirbtinės odos yra patvarūs ir lengvai valomi. Šios kėdės puikiai tiks namie, atėjus svečiams arba kaip baro kėdės kavinėje. Jos be jokio vargo tiks bet kurioje aplinkoje. Kaina nurodyta už 6 juodas baro kėdes.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
478,10 €
Kiekis

6 juodų baro kėdžių komplektas yra klasikinio dizaino, todėl jis puikiai įsilies į bet kokių modernių namų aplinką. Kėdžių sėdimoji dalis ir atlošas aptraukti storais apmušalais dar didesniam patogumui. Medinės kojelės užtikrina stabilumą bei suteikia kėdėms elegancijos.

Kėdės apmušalai yra dirbtinės odos yra patvarūs ir lengvai valomi.

Šios kėdės puikiai tiks namie, atėjus svečiams arba kaip baro kėdės kavinėje. Jos be jokio vargo tiks bet kurioje aplinkoje.

Kaina nurodyta už 6 juodas baro kėdes.

Sėdynės spalva: juodaRėmo spalva: juodaMatmenys: 41 x 45 x 108 cm (ilgis x plotis x aukštis)Sėdimas aukštis: 75 cmAtramos nugarai aukštis: maždaug 35 cmKojelių medžiaga: medienaKiekis: 6
Audinys: Medvilnė: 5%, Poliesteris: 20%, PVC: 75%

Duomenų lapas

Spalva
Juoda
Vienetai
6
Medžiaga
Dirbtinė oda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.