Pure2Improve Balansinė lenta, raudonos spalvos

Pabandykite išlaikyti savo kūno pusiausvyrą ir sustiprinti savo kūno raumenis stovėdami ant šios neslystančios Pure2Improve balansinės lentos. Turintis dvi rankenas, šis balansinis diskas leis jums atlikti kelis pratimus ant žemės. Jis yra mažas ir paprastai laikomas. Pasižymintis didžiausia 100 kg apkrova, jis tinka beveik visiems. Pure2Improve besisukantis diskas gali padėti jums sustiprinti savo apatinę nugaros dalį, padėti gerinti pusiausvyrą, koordinaciją bei sporto rezultatus.

local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
41,22 €
Kiekis

Pabandykite išlaikyti savo kūno pusiausvyrą ir sustiprinti savo kūno raumenis stovėdami ant šios neslystančios Pure2Improve balansinės lentos.

Turintis dvi rankenas, šis balansinis diskas leis jums atlikti kelis pratimus ant žemės. Jis yra mažas ir paprastai laikomas. Pasižymintis didžiausia 100 kg apkrova, jis tinka beveik visiems.

Pure2Improve besisukantis diskas gali padėti jums sustiprinti savo apatinę nugaros dalį, padėti gerinti pusiausvyrą, koordinaciją bei sporto rezultatus.

Spalva: raudonaMedžiaga: TPEMatmenys: 40 x 10 cm (skersmuo x aukštis)Didžiausia apkrova: 100 kgSu neslystančiu raštuSu dvejomis rankenomis

Duomenų lapas

Spalva
Raudona

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.