Sieninės spintelės batams, 2vnt., juodos, 60x18x90cm, MDP

Laikykite savo batus tvarkingai ir visuomet lengvai pasiekiamus šiame modernių sieninių batų spintelių rinkinyje! Jis pasižymi paprastu, puikiai jūsų gyvenamojoje erdvėje tiksiančiu dizainu. Batų spintelėje yra 3 atverčiamos lentynos, ant kurių galėsite tvarkingai laikyti savo batus ir šlepetes. Ši batų lentyna yra montuojama prie sienos, kas padeda sutaupyti vietos bei tuo pačiu metu užtikrina, kad jūsų įėjimas atrodys tvarkingai, o grindys išliks švarios. Ji gali būti tvirtinama bet kokiame norimame aukštyje. Be to, batų spintelę lengva valyti drėgna šluoste.
local_shipping Pristatymas per 3 - 7 darbo dienas
52,61 €
Kiekis

Laikykite savo batus tvarkingai ir visuomet lengvai pasiekiamus šiame modernių sieninių batų spintelių rinkinyje! Jis pasižymi paprastu, puikiai jūsų gyvenamojoje erdvėje tiksiančiu dizainu.

Batų spintelėje yra 3 atverčiamos lentynos, ant kurių galėsite tvarkingai laikyti savo batus ir šlepetes. Ši batų lentyna yra montuojama prie sienos, kas padeda sutaupyti vietos bei tuo pačiu metu užtikrina, kad jūsų įėjimas atrodys tvarkingai, o grindys išliks švarios. Ji gali būti tvirtinama bet kokiame norimame aukštyje. Be to, batų spintelę lengva valyti drėgna šluoste.

Spalva: juodaMedžiaga: medienos drožlių plokštėMatmenys: 60 x 18 x 90 cm (ilgis x plotis x aukštis)Reikia surinkti: taipPastaba: Tvirtinimui prie sienos skirti sraigtas(-ai) ir kaištis(-iai) į pristatymą neįeina. Ieškokite ir rinkitės jūsų sienoms tinkančius sraigtą(-us) ir kaištį(-ius). Jei nesate tikri, pagalbos kreipkitės į profesionalą. Atidžiai perskaitykite ir sekite kiekvieną instrukcijose nurodytą žingsnį.Komplektą sudaro:2 x batų spintelės

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.