Sieninė spintelė batams, juoda, 80x18x90cm, MDP, blizgi

Laikykite savo batus tvarkingai ir visuomet lengvai pasiekiamus šioje modernioje sieninėje batų spintelėje! Ji pasižymi paprastu, puikiai jūsų gyvenamojoje erdvėje tiksiančiu dizainu. Batų spintelėje yra 3 atverčiamos lentynos, ant kurių galėsite tvarkingai laikyti savo batus ir šlepetes. Ši batų lentyna yra montuojama prie sienos, kas padeda sutaupyti vietos bei tuo pačiu metu užtikrina, kad jūsų įėjimas atrodys tvarkingai, o grindys išliks švarios. Ji gali būti tvirtinama bet kokiame norimame aukštyje. Be to, batų spintelę lengva valyti drėgna šluoste.
local_shipping Pristatymas 2-7 darbo dienos
34,63 €
Kiekis

Laikykite savo batus tvarkingai ir visuomet lengvai pasiekiamus šioje modernioje sieninėje batų spintelėje! Ji pasižymi paprastu, puikiai jūsų gyvenamojoje erdvėje tiksiančiu dizainu.

Batų spintelėje yra 3 atverčiamos lentynos, ant kurių galėsite tvarkingai laikyti savo batus ir šlepetes. Ši batų lentyna yra montuojama prie sienos, kas padeda sutaupyti vietos bei tuo pačiu metu užtikrina, kad jūsų įėjimas atrodys tvarkingai, o grindys išliks švarios. Ji gali būti tvirtinama bet kokiame norimame aukštyje. Be to, batų spintelę lengva valyti drėgna šluoste.

Spalva: labai blizgi juodaMedžiaga: medienos drožlių plokštėMatmenys: 80 x 18 x 90 cm (ilgis x plotis x aukštis)Reikia surinkti: taip

Duomenų lapas

Spalva
Juoda

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.